Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jakou mate spotrebu ?


pokorný306

Recommended Posts

tak já se taky přidám.. Mám P405 rv.89 1.9SRi 88kW, najeto 270tis km (a to je beztak třikrát stočený tachometr) bez katalyzátoru a bez lambdy :mad:, jak nastartuju tak z výfuku létají černé saze (ale jen chvilku.. ;) ) Spotřeba při dojíždění do práce ,cca 15km, z části popojíždění přes město cca 11l při svižnější jízdě. Na delší trasy, i při střelbě po okreskách 200km tam druhý den 200km zpátky, mi to vyšlo na 8l/100km a to jsme fakt jeli co to šlo.. :mad: Po výpadovkách i 200km/h..

Teď jsem vyměnil termostat a vzduchový filtr (i když ten předchozí byl taky nový.. ale nějaký sh.t u polské burzy) a spotřeba mi teď vychází při těch couračkach do práce, kdy se to tak tak zahřeje, na 9,1l/100km :):potlesk:super (na zimních gumách, s nižším profilem)

Průměrná spotřeba v podpisu..

[upravil dne 31.12.06 C.J.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

306, 1.4 8v Vetsinou cesty 15-20 km do prace a skoly po okreskach. po meste tak 10% km. Dlouhodobej prumer drzim kolem 6,8. Ale vetsinou jezdim s lehkou nohou do 100 km/h. Obcas dostane taky kapky. Jsem naprosto spokojenej. I kdyz HDi nebo TD by taky nebylo spatny... H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i já se přidám s troškou do mlýna: já se svou 306Break 1,6 65KW je spotřeba kolem 7,5l ale většinou dálky- do práce to mám 45km okrsky. Táta má 306 3dveře 1,6 KW a jeho spotřeba je nižší kolem 6,8 - 7l a to jezdí drcky s mámou jen tak do obchodu!!!!! Je jasné že já to auto mám těžší ikdyž jezdím dálky a máme stejné motory i stejně km.

[upravil dne 20.1.07 purkmistr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...