Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní tlumič - sjíždějící kryt


pazout

Recommended Posts

Původně zaslal: Minooo

ach Jaro :) bud rád že ti to drží na starej 307 mi to nepadalo na tejto hej ale idem na servesnú nech s tým niečo robia ja si ruky špiniť nebudem :aut

chtel bych videt servis, kde by to opravovali , maximalne ti to manik chytne v rukavici a narazi to zpet nahoru do toho ulozeni a rekne opraveno a za 3-4 dny to mas zase dole:mrk.....mluvi ze me zkusenost, mozna to mate v SK lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mares

Uvolněnou plastovou krytku tlumiče omotejte izolační páskou, aby se zvětšil průměr a zasuňte do misky z hliníkové slitiny.Kdo by tomuto řešení nevěřil může z boku misky vyvrtat otvor o průměru 3,2 mm a zašroubotat samořezný šroub, který krytku přidrží za rantl v misce.Tyto způsoby upevnění jsou rozebíratelné což si myslím, že je lepší než lepiti.

krytkaT.jpg

[upravil dne 14.2.2007 mares]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

Původně zaslal: Minooo

ach Jaro :) bud rád že ti to drží na starej 307 mi to nepadalo na tejto hej ale idem na servesnú nech s tým niečo robia ja si ruky špiniť nebudem :aut

chtel bych videt servis, kde by to opravovali , maximalne ti to manik chytne v rukavici a narazi to zpet nahoru do toho ulozeni a rekne opraveno a za 3-4 dny to mas zase dole:mrk.....mluvi ze me zkusenost, mozna to mate v SK lepsi

to neva ked mi to zas padne pojdem tam opäť a zas a zas a znova ale vždy budem viac a viac nasraný a raz to spravia poriadne!!! Nemôžeš sa báť si otvoriť hubu oni to vedia spraviť len musia chcieť :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mares

Uvolněnou plastovou krytku tlumiče omotejte izolační páskou, aby se zvětšil průměr a zasuňte do misky z hliníkové slitiny.Kdo by tomuto řešení nevěřil může z boku misky vyvrtat otvor o průměru 3,2 mm a zašroubotat samořezný šroub, který krytku přidrží za rantl v misce.Tyto způsoby upevnění jsou rozebíratelné což si myslím, že je lepší než lepiti.

nemůže ten hliník prasknout? A bych si ještě nevydělal:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
Původně zaslal: mares

Původně zaslal: mares

Uvolněnou plastovou krytku tlumiče omotejte izolační páskou, aby se zvětšil průměr a zasuňte do misky z hliníkové slitiny.Kdo by tomuto řešení nevěřil může z boku misky vyvrtat otvor o průměru 3,2 mm a zašroubotat samořezný šroub, který krytku přidrží za rantl v misce.Tyto způsoby upevnění jsou rozebíratelné což si myslím, že je lepší než lepiti.

krytkaT.jpg

Díky za foto.

[upravil dne 14.2.2007 mares]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrtat se mi nechtělo a tak jsem tam naklepl na hranu toho hliníkového držáku železné sponky se spětnýma zoubkama (používají se na uchycení plastů v interiéru) a zatím je to v pohodě i po třech měsícich.Pokud zreznou a rozpadnou se tak tam hodím další ;) .Zítra to vyfotím a hodím sem. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Něco podobného se mi projevuje na 407, když je du po panelce nebo vjedu zadním kolem do díry cítím takový zvuk jako když plandá zadní plato a jde to od pravého zadního kola.

Z obrázku není patrné co vlasně padá, ta část jak vypadá jako housenka (když zapadne jde nějak vyndat?) Opravdu tohl má vliv na jízdu? Jak to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...