Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

extrémně vysoká kouřivost u 406 hdi


davidos

Recommended Posts

Jakou máš spotřebu ?

... může to být cokoliv.. zanešený výfuk (třeba u mě, taky jezdím citlivku - a saze se usazují - a když tomu náhodou dám do kopce kotel, tak aby ten za mnou pomalu rozsvěcoval mlhovky), přes nastavení čerpadla, až po takové věci, jako katalyzátor.

Ale mám starého atmosférického diesela bez katalyzítoru :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno a co dira nebo prasklina/netesnost v hadicich za turbem ? muze tam jit mene vzduchu a nespali se vsechna nafta. Zkontroluj si hadice od turba dal, zda neni nekde netesnost..samozrejme pod plynem at je tam trochu tlak. Jinak snad nic vic na tom HDi nezjistis, potom uz diagnostika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajsik

myslim ze HDi by nemelo pokud je vse ok kourit temer vubec...a ted nevim jestli je to ta z prvnich 80kw co jeste fap nemela a nebo uz je to FAP verze ...

66kw,80kw verzie teda 2.0HDi sa nikdy nevyrabali s FAP filtrami len 2.2HDi bol s FAPkami ale mam tiez 80kw verziu a tiez vobec necmudi!!! ale myslim si ze by to mohol byt ten katalizator :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

66kw,80kw verzie teda 2.0HDi sa nikdy nevyrabali s FAP filtrami len 2.2HDi bol s FAPkami ale mam tiez 80kw verziu a tiez vobec necmudi!!! ale myslim si ze by to mohol byt ten katalizator :super

:o:o:o a na tom jsi byl kde???? 2.0 HDI se s FAP filtrem vyrabela!!! Myslim ze od roku 2002 nebo 2003. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

66kw,80kw verzie teda 2.0HDi sa nikdy nevyrabali s FAP filtrami len 2.2HDi bol s FAPkami ale mam tiez 80kw verziu a tiez vobec necmudi!!! ale myslim si ze by to mohol byt ten katalizator :super

:o:o:o a na tom jsi byl kde???? 2.0 HDI se s FAP filtrem vyrabela!!! Myslim ze od roku 2002 nebo 2003. :papa

zaujmave ze ten FAP ale potom nemam v mojej 2002r :o:o:o ale mozno sa tam davali len za priplatok nemyslis??? lebo asi by som o tom vedel ze tam mam FAP nie??? :myslim

ozaj to ze sa davali len do 2.2HDi mi povedali v znackovej kocke peugeot tu ZA tak teda neviem uz ako to je??? co myslis??? maju pravdu alebo ako vzdy co som tam bol nemaju??? :D:D:D

[upravil dne 23/12/06 kuboSE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...