Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvýšení výkonu pomocí svodů na HDI


powertiger

Recommended Posts

Původně zaslal: powertiger

Hmmm docela jste mě znechutil Vy paka.Asi si místo 206ky koupim radči BMW 325 a ukážu vám záda a hlavně těm vašejm rachotinám.No jo BMW má pěknej 192 :rokerkoní v sérii a né nějakejch 120 vyhnanejch jen čipem po kterejch motor nic nevydrží.**** of těm co se chovaj jak kreténi:super

Porušuješ pravidla fóra!!

Ještě jednou se budou takovéto prohřešky opakovat a podnikneme patřičné kroky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: powertiger

Hmmm docela jste mě znechutil Vy paka.Asi si místo 206ky koupim radči BMW 325 a ukážu vám záda a hlavně těm vašejm rachotinám.No jo BMW má pěknej 192 :rokerkoní v sérii a né nějakejch 120 vyhnanejch jen čipem po kterejch motor nic nevydrží.**** of těm co se chovaj jak kreténi:super

Srovnej se a zamysli se nad svým chováním a jednáním s lidmi. Co si vlastně o sobě myslíš. Čím vlastně jezdíš?? Máš vůbec ŘP?? Buď rád, že se nedělají psychotesty, to by jsi měl velké problémy. Já tě zastavit při kontrole, tak bych ti vysvětlil kretény a další tvoje slovní kreace. To mi věř. Nejsi první a ani poslední co ze sebe dělá \"mistra světa\". Chci se tě jen prosím tě zeptat, co jsi měl na základní škole za známku z českého jazyka? Zkus takto jedna na stránkách BMW klubu a uvidíš, jak tě poženou!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: powertiger

Hmmm docela jste mě znechutil Vy paka.Asi si místo 206ky koupim radči BMW 325 a ukážu vám záda a hlavně těm vašejm rachotinám.No jo BMW má pěknej 192 :rokerkoní v sérii a né nějakejch 120 vyhnanejch jen čipem po kterejch motor nic nevydrží.**** of těm co se chovaj jak kreténi:super

a pak budes konecne velkej kluk a treba i ten mindrak bude mensi... ale BMW 325 ma dneska kazdej, to chce aspon neco 7 rady :papa

ale davej si pozor, aby si dosahnul na pedaly, to neni jako slapaci auticko co mas asi ted :D

[upravil dne 21.12.06 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kámo a víš že je mi úplně jedno čím kdo jezdí. A jestli ty podle toho soudíš lidi to je tvůj problém. A jestli si chceš koupit auto proto abys nám ukázal všem záda to sešasi velkej kluk. Ale myslim že je to všem jedno že ho předjel machr v bavoráku.

Tady na foru sou fajn lidi a nikdo je neposuzuje podle toho jestli jezdí v nabouchaný 407 nebo 205.

Zkus se chovat slušně a uvidíš že na tebe lidi budou koukat jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: powertiger

Hmmm docela jste mě znechutil Vy paka.Asi si místo 206ky koupim radči BMW 325 a ukážu vám záda a hlavně těm vašejm rachotinám.No jo BMW má pěknej 192 :rokerkoní v sérii a né nějakejch 120 vyhnanejch jen čipem po kterejch motor nic nevydrží.**** of těm co se chovaj jak kreténi:super

Hele kámo ... o znechucování pšššt. Víš co nejvíc znechucuje mně?? To, jak když někdo něco nemá v hlavě, nebo argumentech, tak si to kompenzuje autem a motorem a vůbec blbejma řečma na veřejném fóru, ale není able = anglické slovo (schopný) to říct někomu face to face = znovu anglické slovo (z očí do očí). Jinak BMW 325 je nádherná volba (e36), moc nad ní přemýšlím, jako nad dalším autem, ale odrazujě mě jeden fakt a tím je, že tyto auta si pořizují převážně výše popsaná individua - samozřejmně ne všichni jsou takoví, ale většinou tomu tak je . . . bohužel . . . tak si ho kup a budem si ukazovat záda, jo ... to je super ... a naprášíme všem pežotům ... to je taky super ... všechno si tim prostě vykompenzujem ... YO?? Tak hastala vista ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bubakkaja

0ja nechapu proc hlavne psal ze se nebavi s nekym kdo ma 205 m205ka je nejlepsi pazout ktery kdy byl udelany mel jsem ji v dieselu a prodaval jsem ji kdyz mela 550000 a kamos nalital uz dalsich 80000 205 je 205:super

to bude tim, ze ty stary diesly jsou prakticky nesmrtelny, pokud se k nim clovek chova aspon trosku slusne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Capy

pojdte zaspíváme si koledy at se to tu uklidní:

ježíšku panáčku povozím tě v bavoráčku.....

je sem to asi zvoral:roll

[upravil dne 22/12/06 Capy]

:D :D :D Hezky pekne! :potlesk

Jinak k tem BMW, taky jsem o nem pemyslel, nez jsem koupil 406-ku, konkretne teda 520 kupe, ale ta vidina, ze se ze me stane majitel BMW, ktery si jezdi jak nejvetsi namachrovany borec a pritom je duty jak bambus a pripadne si neco kompenzuje, se mi opravdu nelibila! Mozna bych se nechal zlakat M3-kou, ale stejne bych si pripadal divne, vubec bych se necitil svuj a myslim, ze bych zacal hodne ohrnovat nos.

P.S.: Mohli jsme si vsichni koupit BMW, ale my jsme rekli ne! Kdyz auto, tak peugeot! A to pro vechny! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: bubakkaja

0ja nechapu proc hlavne psal ze se nebavi s nekym kdo ma 205 m205ka je nejlepsi pazout ktery kdy byl udelany mel jsem ji v dieselu a prodaval jsem ji kdyz mela 550000 a kamos nalital uz dalsich 80000 205 je 205:super

to bude tim, ze ty stary diesly jsou prakticky nesmrtelny, pokud se k nim clovek chova aspon trosku slusne...

Až na tu kastli - nechutně rezne :nevim (ale to není chyba motoru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: bubakkaja

0ja nechapu proc hlavne psal ze se nebavi s nekym kdo ma 205 m205ka je nejlepsi pazout ktery kdy byl udelany mel jsem ji v dieselu a prodaval jsem ji kdyz mela 550000 a kamos nalital uz dalsich 80000 205 je 205:super

to bude tim, ze ty stary diesly jsou prakticky nesmrtelny, pokud se k nim clovek chova aspon trosku slusne...

Až na tu kastli - nechutně rezne :nevim (ale to není chyba motoru)

to ja uz jsem ji vyvaroval celou ale znam lidi kteri ji maji jako novou i bez vyvarky holt kdyz to neni a nebylo bourane tak to vydrzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

ehm... proc kazdeho zajima vykon a maximalka?? naprosto scestne udaje, ja koukam na kroutak, na pruzne zrychle a bocni pretizeni.

A ty si nepamatuješ když jsi jako kluk viděl tachák do 220 km/h jak si byl unešenaj, tý woe to musí jet jako raketa:D No a teď pro tebe má auto jiný přednosti než tachometr do 220 km/h. Neboj oni z toho taky vyrostou a pochopěj že vykon a maximalka není všechno;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: powertiger

Hale frajeři mě jen tak neodradíte:super.Nechtěl jsem do sebe nechat rejt nějakym géniem co má 205ku.

jenze ten genius s 205tkou umi rozebrat auto do skoro sroubku a zase ho tak slozit aby jelo, a ejste ho to k tomu bavi, i kdyby jezdil s maluchem, porad je to vetsi genius nez ten co si mysli, ze mu nejake svody pridaji a kdovi co na dieslu s turbem kone navic...

kdyz uz k tematu, chces zvysovat vykon ? tak za turbem co nejsirsi hola trubka az dozadu, velke turbo, velky IC, vic nafty ....proste co nejvetsi prutok vzduchu a tim nafty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...