Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvýšení výkonu pomocí svodů na HDI


powertiger

Recommended Posts

A trubky mezi tím taky něco a máš zvýšení o 110% a začne ti to vyrábět naftu. Už tak jezdím a u pumpy prodávám naftu přes 2 roky. Jsem v balíku a budu si kupovat Tatru 138 a ZIL, upravím jim svody a výfuk a rezonátor a trubky a zabrzdím jim brzdy a budu jako šejci Arabi a jak budu mít z toho prodeje benzínu a nafty dost peněz tak si VÁS kÚPIM.:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedá mi to a musím reagovat na toho \"kreténa\"... Přijde mi to jako naprostá prasárna někomu nadávat do kreténu a kdoví čeho ještě... Co se mi tady opravdu líbí, je to, že z 95% se tady nemluví vulgárně a nikdo nikoho neuráží byť za sebehloupější otázku!!! Jdi si \"powertiger\" nadávat jinam!!!!!!:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

nedá mi to a musím reagovat na toho \"kreténa\"... Přijde mi to jako naprostá prasárna někomu nadávat do kreténu a kdoví čeho ještě... Co se mi tady opravdu líbí, je to, že z 95% se tady nemluví vulgárně a nikdo nikoho neuráží byť za sebehloupější otázku!!! Jdi si \"powertiger\" nadávat jinam!!!!!!:grr:grr:grr

Přesně tak, je to tady o slušnosti a o pohodě, pak přijde nějakej jako powertiger a ten mě pak zvedá ze židle;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: @re

nedá mi to a musím reagovat na toho \"kreténa\"... Přijde mi to jako naprostá prasárna někomu nadávat do kreténu a kdoví čeho ještě... Co se mi tady opravdu líbí, je to, že z 95% se tady nemluví vulgárně a nikdo nikoho neuráží byť za sebehloupější otázku!!! Jdi si \"powertiger\" nadávat jinam!!!!!!:grr:grr:grr

Přesně tak, je to tady o slušnosti a o pohodě, pak přijde nějakej jako powertiger a ten mě pak zvedá ze židle;)

Kam na to ta dnešní mládež chodí na ty výrazy!! ŘP má ještě teplý, jak mu lisovali a už je mistr světa!! V Trabantu si nejezdil, tak tu nikomu nenadávej a mohu li ti něco poradit, tak čti příspěvky příspěvky a když budeš něco psát, tak přemýšlej o obsahu!!! A taky smyslu!!! :myslim:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: @re

nedá mi to a musím reagovat na toho \"kreténa\"... Přijde mi to jako naprostá prasárna někomu nadávat do kreténu a kdoví čeho ještě... Co se mi tady opravdu líbí, je to, že z 95% se tady nemluví vulgárně a nikdo nikoho neuráží byť za sebehloupější otázku!!! Jdi si \"powertiger\" nadávat jinam!!!!!!:grr:grr:grr

Přesně tak, je to tady o slušnosti a o pohodě, pak přijde nějakej jako powertiger a ten mě pak zvedá ze židle;)

moje řeč... vždyť to přece jde říct i jinak :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: powertiger

no hale tim bych si tak nebyl jistej jen samotný svody ti přidaj 10% ,rezonátor 10%, a vejfuk tak 5% to je u benzínu

A jak to je? Dohromady nebo načítaně? Když mám 55kw, tzn. že svody je + 5,5kw = 60,5kw, rezonátor + 6,05kw = 66.55kw, vejfuk + 5% = 69,87kw. A všechno dohromady je to 66kw. Takže mi z toho plyne, že je lepší přidávat postupně svody, rezonátor, vejfuk a získám tak o 3,87kw víc než kdybych tam dal celej komplet najednou. A 3,87kw u jednaštverky je sakra znát!! :myslim:myslim A druhá výhoda je ta, že vlastně nebudu kupovat všechno naráz a tak to nebude takovej nápor na moji peněženku a vlastně ještě budu mít \" kobyly \" navíc. ( nebo mám povolit jen šroubky? )

[upravil dne 20/12/06 Hadra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale notak chlapi, powertiger je vlastne nejlepsi, my jsme vsichni uplne hloupi a vubec tomu nerozumime!!! :D:D

Ale ted vazne. Clovek prijde po dlouhem vikendu do prace, vsechno me tu se*e, tak se jdu uklidnit na P-Club a doctu se tohle. To uz me opravdu zveda ze zidle... Ono to ma 5 prispevku a uz to tu nadava... :grr

Hele, powertire, jestli si stojis za svym, ze to prida 20% vykonu, tak nas presvec, nahod jsem treba nejakou studii o teto problematice, my si to vsichni radi prectem a radi se priucime neco noveho, ale to ze nekomu kdo vtipkuje reknes kretene, ne neni zadny argument!!! Akorat vsechny nase*es! :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: powertiger

no hale tim bych si tak nebyl jistej jen samotný svody ti přidaj 10% ,rezonátor 10%, a vejfuk tak 5% to je u benzínu

jo a svicky 3% filtr tak 2.5% .... a vsecko to sectem a vynasobime dvema ne?

byl jsi nekdy na brzde s nejakym autem a sledoval kolik jaka uprava prinese a ze to vubec nejde scitat ... ze klidne muze nastat ze nejaka zarucene \"odzkousena\" uprava naopak pusobi v systemu negativne ...

nechci tady delat kazani ale opravdu se vykon nezvysuje scitanim nejakych procent...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...