Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doufám, že to nebyl nikdo z nás


Gotrek

Recommended Posts

Původně zaslal: Aluška

Klasika, řidiči, kteří jezdí po městě, kde nejezdí šalinky, pak vlastně ani pořádně neví, když dojedou do pořádného města, jak je to s předností.

město, které nemá šaliny není pořádné město? :myslim

Já si spíš myslím, že to bylo o nepozornosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No oni šaliňáci jsou občas taky vymaštený paka, jen si vzpomeňte, na koho z vás kdy cinkala tramvaj, když jste jí stáli v cestě a prostě NEBYLO kam uhnout. Tuhle jsem byl zevnitř tramvaje svědkem krásného napravení tramvajáka. Sice jsem kvůli tomu přišel pozdě do školy, ale stálo to za to. Tramvaj dojela kolonu a tramvaják začal cinkat jako o život, uhnout samozřejmě nebylo kam. Tak vylezl a otevřel dveře auta před tramvají. V ní seděla ženská za volantem a na místě spolujezdce docela namakanej chlap. Tramvaják tedy, jak už jsem napsal, otevřel dveře a začal na ni cosi křičet, načež se spolujezdec zvedl a krásně mu jednu vlepil. Tramvaják si lehl a my museli počkat na sanitku a jiného tramvajáka.

Sice je to asi hnusný, ale já mu to přál a i jsem se u toho docela zasmál, protože takhle blbýho člověka s naprostou neúctou k ostatním a absencí špetky logického uvažování aby člověk pohledal. Nějakej vtipálek pak vlezl do kabiny, cinkal na tramvajáka a pokřikoval, ať uhne - celý mi to přišlo až moc vtipný na to, aby to byla pravda:super

Jinak tramvajáci v Praze nemusí mít ani řidičák, takže hlavní problém bych viděl tam - nedokážou si často uvědomit, že to auto před nima prostě nemůže vzlítnout a přelevitovat jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to, že nemusí mít šalináři v Praze řidičák?? Co je to za blbost?? V Brně je podmínka řidičák min. B, pak docela tvrdá zdravotní prohlídka a psychotesty. Nezdá se mi, že by s tím jezdili nějací paka, je pravda, že občas je někdo trochu nervní, ale chtěla bych vidět vás, taky by jste si určitě zanadávali :P .

[upravil dne 19/12/06 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: Aluška

Klasika, řidiči, kteří jezdí po městě, kde nejezdí šalinky, pak vlastně ani pořádně neví, když dojedou do pořádného města, jak je to s předností.

město, které nemá šaliny není pořádné město? :myslim

Já si spíš myslím, že to bylo o nepozornosti.

No aby si někdo nerejpnul :D , jasně město je město i bez šalin :aut , skoro :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...