Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opět KRYŠTOF!!!


Piwec

Recommended Posts

Asi jste o tom už slyšeli a někteří z Vás už mají s nima možná i osobní zkušenost...tenhle týden je opět poicejní zátah na řidiče...dneska ve 3:00 mě zastavili kousek od Nár. divadla...po tom,co mi dali dejchnout, zkontrolovali technickou, emise,rozměry pneu, světla(všechny,vč.blinkrů), povinnou výbavu, VIN v motoru, a tažný zařízení(jestli je tam napevno, nebo zda-li je sundávací) mě propustili....strávil jsem tam s nima cca. 35 minut...hrozný....a to ještě na mě zkoušeli to, že ofuky oken jsou nadst. výbava a že musím mít papír, že jsou homologované...Mají tohle snad zapotřebí??? Se mnou tam strávili půl hodiny, kolem nich mezitím projelo několik aut a ani si jich nevšimli....hovada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni ti policajti to nedělali pro svoji zábavu-byla to akce vyhlášená prezidiem a je to každej týden jeden den (minulý to třeba byla středa). A víte proč to je? Protože jedna super televize odvysílala že nejsou policisti vidět, tudíž prezidium rozhodlo, že ukážeme že vidět jsme....prostě skáčeme jak Nova píská...:bojim

Ale jestli tě zdržovali 30 minut, tak to je nestandartní, ale to co kontrolovali je běžný, ale dýl jak 5 minut to trvat nemůže, pokud teda nehledáš lékárničku 30 minut, jako někteří experti a případná lustrace se někde nezasekne. Ale s těma ofukama pravdu mají, cokoliv je na autě navíc než od výrobce by mělo mít homologaci, ale spíš to jen zkoušeli.

Jo a že projelo více aut i v horším stavu nebo třeba nesvítili-to mi taky spousta lidí nadává že si nevšímám jiných ale \"buzeruju\" jenom je....jde o to, že zrovna kontroluju jedno aut a jiným se věnovat nemůžu, tudíž pokud za sebou pojede více aut co nebude svítit, tak si vezmu toho prvního a ti ostatní mají výhodu. ale jsou i kolegové, kteří jsou schopni si zastavit třeba šest aut najednou a nechat je čekat než je postupně vyřídí.

Sláva Kryštofovi....jen ať stojíme na ulicích a vypomáháme dopravákům jak debilové a naše práce leží bez povšimnutí...to si zase lidi pak budou stěžovat, že jsou průtahy ve vyšetřování a odvysílá to televize a dopraváci půjdou pak pomáhat nám, tomu se říká policejní koloběh :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze policajti videt nejsou je pravda, to neni zadny super objev :) Dokud videt nebudou, tak lidi budou jezdit jako prasata. Ale je fuckt, ze jednorazovky typu Krystof to neresi.

Pokud neni prubezna kontrola, tak nema smysl ani bodovej system a zadna narizeni, jen na to doplati nahodne obeti. Je to jak ve skole, zavarecna pisemka se pise 1x za rok, tak proc se ucit prubezne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to že nejsou vidět je v tom, že dopraváků je mizerně málo a kolegové z pořádkové se tomuto věnovat nemůžou, páč mají svý práce dost....prostě byrokracie je úmorná a dokud se neomezí aspoň na polovinu a nepřijme se větší počet policistů, bude situace pořád stejná, tudíž policajt na ulici je vzácnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sice z jiného soudku, ale o víkendu jsem byl z okna svědkem zajímavého úkazu. Na lavičce seděl chlap ožralej jak prase... Po asi dvou hodinách přijela hlídka, prohledala ho a prošacovala mu úplně všechny věci vč. tašky a odjela. Asi dvě minuty nato se chlap zvedl a jak jinak než upadl přímo na silnici do jednoho jízdního pruhu. Policajti se vrátili, něco s ním řešili a pořád se na něco ptali, i když evidentně nebyl schopen čehokoliv. Tak za chvíli přijela druhá hlídka, asi 10 minut nato sanitka a po půlhodině druhá sanitka. Celkem kolem něj trdlovalo víc jak 10 lidí a nemohlo to dopadnout jinak, než že ho odvezli kamsi - nevím, jak to je se záchytkou teď. Agresivní rozhodně nebyl, tak by mě zajímalo, jestli tři policejní auta a dvě sanitky je běžnej postup při řešení jednoho ožraly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen počkejte až Kapsch zprovozní ty svoje slavobrány, se pak někteří řidiči budou divit, když jim podle průjezdu pod jednotlivými branami spočítají průměrnou rychlost a začnou chodit složenky za překročení rychlosti (jako třeba ve Francii).

To už pak nepomůže před viditelným radarem (bránou) zpomalit na povolenou rychlost...

Vůbec bych se nedivil, kdyby to udělali, ta investice (navíc) není tak velká a velmi rychle se vrátí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se zastat Policie že i mezi nimi jsou normální lidé. Nedávno mě zastavili v holešovicích,kde sem špatně odbočil (vlastní vinou) čuměl sem po blbejch chodcích aby mi nevlítli pod kola a přehlíd sem zákaz průjezdu. Hned jak sem to projel mě zastavili. Chtěl vidět papíry atd. Když jsem mu je ukázal tak sem se zeptal co sem provedl a on mi to v klidu řekl. Omluvil jsem se že jsem to přehlédl,on se na mě podíval a řekl že se to občas stane. Ještě mi poradil kudy dál. Tímto děkuji Policistovi a jeho dvoum kolegům,kteří se chovají jako lidi a ne jako tupci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludánek

Musím se zastat Policie že i mezi nimi jsou normální lidé. Nedávno mě zastavili v holešovicích,kde sem špatně odbočil (vlastní vinou) čuměl sem po blbejch chodcích aby mi nevlítli pod kola a přehlíd sem zákaz průjezdu. Hned jak sem to projel mě zastavili. Chtěl vidět papíry atd. Když jsem mu je ukázal tak sem se zeptal co sem provedl a on mi to v klidu řekl. Omluvil jsem se že jsem to přehlédl,on se na mě podíval a řekl že se to občas stane. Ještě mi poradil kudy dál. Tímto děkuji Policistovi a jeho dvoum kolegům,kteří se chovají jako lidi a ne jako tupci.

Tam jsem to měl posledně za 200,- ;) Pokud tedy myslíme oba stejné a u policistů velmi oblíbené místo :myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jedu někde kde je značka Průjezd zakázán tak pokud mě zastavěj policajti tak jim slušně řeknu že neprojíždím protože mě zastavili.:) No, udělal jsem to jen jednou a policajt zakroutil hlavou a mávnul rukou se slovy jeďte nebo...., co následovalo jsem neslyšel jak jsem zdrhal pryč aby si to nerozmyslel:D:D:D:D:D

[upravil dne 19/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Pokud jedu někde kde je značka Průjezd zakázán tak pokud mě zastavěj policajti tak jim slušně řeknu že neprojíždím protože mě zastavili.:) No, udělal jsem to jen jednou a policajt zakroutil hlavou a mávnul rukou se slovy jeďte nebo...., co následovalo jsem neslyšel jak jsem zdrhal pryč aby si to nerozmyslel:D:D:D:D:D

[upravil dne 19/12/06 Radek Hurvajz]

To bych jako výmluvu nedoporučoval....možná ti to prošlo jednou ale nespoléhal bych se na to. Spíš u zákazu průjezdu použij výmluvu, že jsi to nechtěl projet, že jsi v té ulici chtěl zaparkovat ale neviděl jsi vhodné místo, tudíž se porozhlédneš jinde.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím zakázeným průjezdem se mi mimoděk povedl jeden dobrý fór. Vjel jsem do ulice, kde byl zakázaný průjezd, policajti číhali na konci. Jak jsem se blížil, tak policajt na konci radostně vylezl, jenže já jsem zaparkoval asi 30m před ním, vylezl jsem z auta, a šel pryč. Vrátil jsem se tam asi za 5 minut, policajt nadskočil v domnění, že jsem jen tak fingoval stání abych se vyhnul polapení, a rozeběhl se ke mě. Jenže já si šel jen pro něco kufru, takže když policajt doběhl, akorát jsem mu zamával, auto nechal tam kde bylo a šel zase pryč... byl z toho evidentně zklamán :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Pokud jedu někde kde je značka Průjezd zakázán tak pokud mě zastavěj policajti tak jim slušně řeknu že neprojíždím protože mě zastavili.:) No, udělal jsem to jen jednou a policajt zakroutil hlavou a mávnul rukou se slovy jeďte nebo...., co následovalo jsem neslyšel jak jsem zdrhal pryč aby si to nerozmyslel:D:D:D:D:D

[upravil dne 19/12/06 Radek Hurvajz]

To bych jako výmluvu nedoporučoval....možná ti to prošlo jednou ale nespoléhal bych se na to. Spíš u zákazu průjezdu použij výmluvu, že jsi to nechtěl projet, že jsi v té ulici chtěl zaparkovat ale neviděl jsi vhodné místo, tudíž se porozhlédneš jinde.....

No mě v tu chvíli nic jiného nenapadlo, tak jsem plácnul tohle:D:D a náhodou to byli slušný policajti.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...