Sign in to follow this  
Followers 0
raspa

Jak jste na tom s dárkama ?

Jak jste na tom s dárkama ?  

1. 1. Jak jste na tom s dárkama ?

Please sign in or register to vote in this poll.

35 posts in this topic

Tak zase jedna předvánoční anketka ode mě ;)

Jak jste na tom s dárkama pro blízké ?

Já sám nakupuji pár měsíců předem

[upravil dne 19/12/2006 raspa]

ja cekam, az si ostatni napisou dopis jeziskovi a daji me do kopie :)

a pro sebe nakupuju v prubehu roku... a ani se s tim moc nebalim :D

no nejlip tak 24teho....ale letos uz to mam nakoupene, protoze tenhle tyden jsem v praci a nemel bych to kde nakoupit :D

...manželka. Já na to nemám čas. Když kupuju dárky, tak chlapům a účelné. Na kupování košíčků, mýdlíček a dalších hovadin nemám čas.

Původně zaslal: Hadra

...manželka. Já na to nemám čas. Když kupuju dárky, tak chlapům a účelné. Na kupování košíčků, mýdlíček a dalších hovadin nemám čas.

Asi tak, doufám, že něco ještě tenhle tejden vyberu, nemám ani Ň :D

chybi mi jedna dve veci....zacinam se rozhlizet tak dva tri mesice pred vanocema, aby to na me pak necekalo v dobe, kdy jsou vsude tak strasny davy lidi, ze se clovek nemuze hnout ani ....ani kdyby v sobe mel gticko :D:D:D

jinak mnozstvi mrnavych sourozencu je docela fajn, protoze si kazdej tomu jeziskovi musi napsat:D:D

vvitty: a ze Ty sam to delas,co?:aut

já nakupuji cca 1 - 2 měsíce předem, ale i třeba na poslední chvíli, ale už jen nějaké maličkosti. Jinak největší dárek jsme si \"nakoupili\" 25.11.2006

Letos se Vánoce zrušili - pořídili jsme s přítulkou nové bydlení, takže má Ježíšek smůlu... :P

Jsem na tom jako Vvitty. Co protřebuju si v průběhu roku naježim sám a balit mi to nemusí ani v obchodě (o překvapení je dárkem postaráno a jakou z toho dárku mám radost):mrk:mrk:potlesk:potlesk, pak to schválí manželka a děti, děti si musí napsat a čekat jestli si jejich psaní někdo přečte, no a manželce nikdy nevím co koupit,tak ji nekupuju nic a je to.:roll:mrk:mrk:potlesk:o:papa

PS: s tou manželkou to není tak strašné, ale fakt mi nic nechce říct, tak většinou dopadne tak, že jí kopím něco do kuchyně.

Já to pořád odkládám,takže nakupuju na poslední chvíli,ale vždycky všechno seženu!:D

většinou je to vždycky až na poslední chvíli..ale třeba loni jsem asi 3/4 dárků nakoupil přes net, takže jsem nemusel ani nikam lítat (akorát občas jsem trnul jestli to příjde včas:D) a něco jsem koupil dokonce až 24týho...letos už mám pro ty, co si řekli, co chtějí nakoupený, zbytek pořeším tento týden, takže letos to bude snad bez stresu:roker

[upravil dne 19/12/06 Tommy306]

Dárky začínám nakupovat tak 2 měsíce předem, ale většinou stejně ještě týden před vánoci sháním nějaký drobnosti. Nesnáším ten blázinec v obchodech který teď je, tak raději do nich moc nechodím, jen když musím:o:D

Dárečky začínám kupovat začátkem prosince, takže dneska už mám skoro vše, kromě ještě jednoho dárečku a ten nemám ani vymyšlený, takže bych asi měla začít přemýšlet :D, já fakt nevím....:myslim a ani to sem nemůžu z jistých důvodů napsat :D :D .

[upravil dne 19/12/06 Aluška]

Původně zaslal: Aluška

Dárečky začínám kupovat začátkem prosince, takže dneska už mám skoro vše, kromě ještě jednoho dárečku a ten nemám ani vymyšlený, takže bych asi měla začít přemýšlet :D, já fakt nevím....:myslim a ani to sem nemůžu z jistých důvodů napsat :D :D .

[upravil dne 19/12/06 Aluška]

Kup mu klikovou hřídel :D

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Dárky začínám nakupovat tak 2 měsíce předem, ale většinou stejně ještě týden před vánoci sháním nějaký drobnosti. Nesnáším ten blázinec v obchodech který teď je, tak raději do nich moc nechodím, jen když musím:o:D

Tak to jsme dva Radkové , já taky ten předvánoční blázinec v obchodech nemusím , proto se snažím nekupovat nic na poslední chvíli ....

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak to jsme dva Radkové , já taky ten předvánoční blázinec v obchodech nemusím , proto se snažím nekupovat nic na poslední chvíli ....

No člověk by i vraždil pro to co někteří jedinci dělaj v obchodech:D:D:D:D Nejlepší by bylo kdyby dárky zase nosil ježíšek:aut