Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autoantena


Dydzej

Recommended Posts

Potreboval bych poradit, jakou mam shanet AM/FM autoantenu na 605. Je to dozadu do blatniku, origos byla teleskopicka motorova antena s aktivnim zesilovacem.

Ja to koupil s nejakym cinskym suntem z obchodaku, ktery zareznul a kdyby ho nejaci dobraci neulomili, tak by i ureznul.

Diky teto zkusenosti chci kvalitni teleskopickou antenu na AM/FM z kvalitniho materialu s kvalitnim prijmem, muze a nemusi byt motorova (kdyz uz tak automatickou, bez extra tlacitka) a muze a nemusi mit aktivni zesilovac.

Jake byste mi doporucili znacky + typy a kde se to da vlastne sehnat? A kdyby se vam nahodou nekde zbytecne valela...:)

[Editován dne 1/7/03 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pruzkum trhu ukazal, ze moc moznosti nemam: bud Hirschmann, nebo Bosch (ten je skoro o 1500,- drazsi).

A tak se ptam - vyplati se pritlacit a jit do Bosche, nebo Hirschmann taky ujde? Mechanicky/elektricky? Vymenne pruty maji snad oba dva, plne automaticke jsou taky.

[Editován dne 20/7/03 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Jen pro informaci, prave jsem rozkryl jeden rozdil mezi antenami Hirschmann AUTA vs. HIT AUTA: neHIT maji \"prut\" z pochromovane mosazi, kdezto HIT z pochromovane oceli.

Hmmm... a co je vlastne lepsi?

Neco podobneho ocekavam i u Bosche - Profi-line vs. Club, ale navic maji jeste Autojety... kdo se v tom ma orientovat???

[Editován dne 9/8/03 Dydzej]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Dydzej

Potreboval bych poradit, jakou mam shanet AM/FM autoantenu na 605. Je to dozadu do blatniku, origos byla teleskopicka motorova antena s aktivnim zesilovacem.

Ja to koupil s nejakym cinskym suntem z obchodaku, ktery zareznul a kdyby ho nejaci dobraci neulomili, tak by i ureznul.

Diky teto zkusenosti chci kvalitni teleskopickou antenu na AM/FM z kvalitniho materialu s kvalitnim prijmem, muze a nemusi byt motorova (kdyz uz tak automatickou, bez extra tlacitka) a muze a nemusi mit aktivni zesilovac.

Jake byste mi doporucili znacky + typy a kde se to da vlastne sehnat? A kdyby se vam nahodou nekde zbytecne valela...:)

[Editován dne 1/7/03 Dydzej]

Nebyla by lepší anténa na střechu? Ty obvykle mívaj lepší příjem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

impact: Byla - nebyla, kvuli blby antene si prece nebudu delat diru do strechy, kdyz uz mam jednu v blatniku. Takze tudy cesta nepovede.

Hics: :D :D :D Takovych anten mam na aute 4, 2 na kratkou a 2 na jeste kratsi vlnovou delku. Jen signal musi mit nekolik kW. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR: diky za dobry tip, uz mam konecne tu antenu, ze Stualarmu, nakonec to neni Zendar, protoze uz nemaji adapter na 605, ale jakasi mne opet neznama Euro-Team. Pri montazi jsem stejne musel pouzit uchyceni z te cinske anteny, protoze original dira na antenu je na vsechny dostupne anteny moc velka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...