Sign in to follow this  
Followers 0
Pepito

gumové koberečky

23 posts in this topic

Pokud máte někdo zájem o gumové koberečky do vašeho miláčka tak jsem je sehnal na internetové adrese www.koberce-online.cz Stály sice něco málo přes 700,-Kč i s dobírkou,ale jsou přesně tvarované a než mít v autě potopu :bojim

index.php?co=gu&zoom=1&auto=3601&k=gu&kpa=Peugeot%20206

http://www.koberce-online.cz/index.php?co=gu&zoom=1&auto=3601&k=gu&kpa=Peugeot%20206

[upravil dne 19.12.06 Pepito]

post-0-14109595092227_thumb.jpg

Původně zaslal: otjo

Tip přímo na výrobce - Gumárny Zubří : http://www.guzu.cz/produkty/automobil/aspecial.htm:papa

Protože na té internetové adrese nelze zjistit cena,tak jsem tam teď pro zajímavost volal a ty koberečky stojí 565,50,-Kč + dobírka 100,-Kč (ty moje stály i s dobírkou asi 714,-Kč) a ptal jsem se i na loketní opěrku a ta stojí 1249,50,-Kč+dobírka 100,-Kč.to vše na 206tku :papa

Původně zaslal: Pepito

Původně zaslal: otjo

Tip přímo na výrobce - Gumárny Zubří : http://www.guzu.cz/produkty/automobil/aspecial.htm:papa

Protože na té internetové adrese nelze zjistit cena,tak jsem tam teď pro zajímavost volal a ty koberečky stojí 565,50,-Kč + dobírka 100,-Kč (ty moje stály i s dobírkou asi 714,-Kč) a ptal jsem se i na loketní opěrku a ta stojí 1249,50,-Kč+dobírka 100,-Kč.to vše na 206tku :papa

:http://www.koberce-online.cz/index.php?co=gu&zoom=1&auto=3601&k=gu&kpa=Peugeot%20206

Muzu se zeptat, jak prichytit koberecky u ridice? Mam tam neco, ale nemam protikusy, da se to sehnat nekde?

Koberečky všeobecně přichytávám tak, že na gumový koberec zespodu Chemoprenem nalepím suchý zip a ten krásně drží na textilním koberci v autě.

olda  :super  ale treba lepiť do rohov aby potom keď je na koberčeku  voda sa dali jednoducho stiahnuť z koberca v aute tie suche zipsy 

Chemopren v tubě je běžně k dostání za 50 Kč. A zbytkem úspěšně zalepíš boty. (Upřímně - čím ty vlastně lepíš boty, když nemáš doma Chemoprén??? :D )

Jiné lepidlo je tak na problémy - chceš to lepit každý měsíc znovu?

Sekunďák drží na gumě, ale nebude držet na suchém zipu - tkanina je umělá a porézní.

Samolepka oboustranná je úplně k ničemu.

Ale když chceš slyšet něco jiné, tak zkus stavařský Mamut - drží snad úplně na všem, a je pružný. Ale stojí 150 Kč.

Edited by P607Olda

Mam doma asi litrivou plechovku chemoprenu,boty nelepim, kupuji nove. Nechapu, proc bych mel lepit v aute neco , na co jsou original uchyty, ptam se, kde se da dokoupit protikus, ne cim co mam lepit....

kup si origo koberce a nemusíš nic řešit, nacvakneš na kolíky a jedeš--koberec se ani nehne

To myslíš, že k kobercům se prodávají nějaké protikusy k nacvaknutí na čudlíky, které trčí z podlahy? No, hledej.

Edited by P607Olda

První normalni odpoved (strucna, jasna a logicka) dekuji...

Dělají, je to jeden velkej kus dopředu a jeden dozadu. Mám je za 960,-

post-28806-0-51717400-1412420270_thumb.j

Edited by kirkiz

jo tak tyhle presne na polskych stranakch za 116 zlotych
na CZ s tim vodoznakem za cca 1200

na netu sem nasel asi za 856 kc

ve finale tam dam gumove rohoze co byvaji pred vchodovyma dverma :-P
nebo jen nastrihanej zatezovy koberec