Sign in to follow this  
Followers 0
robert

šestikvalt

11 posts in this topic

Tak jsem se dočetl, že opět bude PSA dělat šestistupňové převodovky. Bohužel až od příštího roku a asi jen do nových modelů (407, 107, 207).

Řekl bych že v převodovkách je PSA dost pozadu. Vždy? mégl už dělá 7 stupňového automata.

Kdyby radsi delali 5ti kvalt ale poradnej ... to co je v 206 je hruza hruzouci!!! Kdo radil v fabii tak vi o cem je rec ... prevodovky jsou jednoznacne co se tyce provedeni a kvality to nejhorsi od Peugeotu(potazmo PSA)

pravda pravdoucí, taky mi to řazení vždycky kazí radost. Už jsem uvažoval i o zkráceném řazení - quickshift např. od Renocaru. Ale tech 5.000,- ??? Hlavně by to jen zkrátilo dráhy, ale kvalita by se nezlepšila.

ted jsem jezdil s Fabii a to razeni je podstatne horsi nez ve 206 jde hrozne ztuha a casto se mi pletla 1 a 3. Pravda je ze 206 ma kvalty delsi ale mne to vyhovuje vic. Byl jsem z fabie zklamanej.

Zdary všem. já jsem s řazením vcelku spokojenej, ale fakt je že bych někdy možná šestku uvítal, zvláš? na dálnici.

Nemluvim o tom jak je to razeni dlouhy, nebo kratky, ale o provedeni. Fabii jako auto nemam rad ale to jak tam jdou kvalty ciste bez veskereho chroupani cvakani a vsemozneho odirani se cehosi o cosi... Na tom by mela PSA zapracovat (nevim jak to je u citronu). Viz Bodmrazu a jeho vylagrovana prevodovka v 18tis km ... Ja mam najeto 50tis a sem tam mi chytne o zuby dvojka kdyz dobrzduji a podrazuji z trojky.

u nás se dá zkrácené řazení koupit u Renocaru a je to myslím Eibach nebo BM. Docela by mě zajímalo, jestli s tím má někdo zkušenost.

jo to se da ale ta cena? to uz vyjde levneji tohle si nechat poslat

maj na webu i filmecek \"pred a po\" ... a ten nenataceli oni ... ale typek z www.206gti.net takze je to minimalne trochu nezavisle