Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mám svou 106 :-)


wocko

Recommended Posts

Tak jsem si koupil 106 1,2

r.v. 1999, najeto 93tis.

modrá metalíza. Nevím co je to za výbavu respektive nevim jestli je Peugeot nějak odlišoval jako třeba u škodovek LX, GLX s podobně.

Jsouna něm přední mlhovky, akna a zpětná zrcatka v elektrice.

Vyhřívaná sedadla, imobilizer.

Auto je to pěkný a páč tomune rozumim nechal jsemsi auto před koupí zkontrolovat od známého co má autodílnu.

V bazaru nám ho pujčili takže jsme zajeli k němu do dílny a tam ho pořádně prolezl. Prý je v pěknym stavu takže já mohu jen věřit.

Ale stejnak jsem dnes našel problém tedy možná.

Nikde není tlačítko pro zapnutí vyhřejvání zadníhookna.

Okno v sobě má drátky a i bych se divil že v tak vybavený verzi

by nebylo vyhřívání. Tam kde bypodle návodu mělo být tlačítko je prázdný otvor.

A ještě kedna otázka co se týká pedáluplynu.

Možná je to jenom můj pocit ale připadámi že neklade žádný odpor a hlavně že má malý zdvih je to normální?

A je tam dost malo místa věčně nohu opírám o nějakou stěnu.

Tyhle problémy se asi vyřeší časem až si zvyknu.

Do teď jsem jezdil ve Š120 a Favoritu. :-)

Jinak autíčko je docela svižný posilovač je prý nějaký elektronický či co že zkrátka funguje jen když auto stojí a nebo do nějaký malý rychlosti. Brzdy na mě opět nezvykle účinné.

Mají ABS tak snad někdy bude něco platný.

Úžasně tichý proti favoritu neuvěčitelný jediný s čímjsem měl zpočátku problémy byli rozjezdy páč jsem pořádně nevěděl kolik mám přišlápnutý plyn. Díky i tomu plynovýmu pedálu.

Doufám že mi chvíli vydrží bez poruchy :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

K tomu plynu: Také se mi po nákupu jevil chod plynu krátký. Co bylo horší, ta mrcha nechtěla jet více jak 140 km/hod.! A to je to 1,6 - NFZ.

Náprava: Chtělo to vymezit vůli táhla plynu. Za ty roky v Reichu na to žádný mongol (ani ve značkovém servisu) nesáhnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jarda K

K tomu plynu: Také se mi po nákupu jevil chod plynu krátký. Co bylo horší, ta mrcha nechtěla jet více jak 140 km/hod.! A to je to 1,6 - NFZ.

Náprava: Chtělo to vymezit vůli táhla plynu. Za ty roky v Reichu na to žádný mongol (ani ve značkovém servisu) nesáhnul.

Třeba tomu někdo úmyslně nastavil \"omezovač\" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jarda K

K tomu plynu: Také se mi po nákupu jevil chod plynu krátký. Co bylo horší, ta mrcha nechtěla jet více jak 140 km/hod.! A to je to 1,6 - NFZ.

Náprava: Chtělo to vymezit vůli táhla plynu. Za ty roky v Reichu na to žádný mongol (ani ve značkovém servisu) nesáhnul.

tak to je paráda,to muselo žrát do 5ti litrů:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...