Sign in to follow this  
Followers 0
wocko

Mám svou 106 :-)

13 posts in this topic

Tak jsem si koupil 106 1,2

r.v. 1999, najeto 93tis.

modrá metalíza. Nevím co je to za výbavu respektive nevim jestli je Peugeot nějak odlišoval jako třeba u škodovek LX, GLX s podobně.

Jsouna něm přední mlhovky, akna a zpětná zrcatka v elektrice.

Vyhřívaná sedadla, imobilizer.

Auto je to pěkný a páč tomune rozumim nechal jsemsi auto před koupí zkontrolovat od známého co má autodílnu.

V bazaru nám ho pujčili takže jsme zajeli k němu do dílny a tam ho pořádně prolezl. Prý je v pěknym stavu takže já mohu jen věřit.

Ale stejnak jsem dnes našel problém tedy možná.

Nikde není tlačítko pro zapnutí vyhřejvání zadníhookna.

Okno v sobě má drátky a i bych se divil že v tak vybavený verzi

by nebylo vyhřívání. Tam kde bypodle návodu mělo být tlačítko je prázdný otvor.

A ještě kedna otázka co se týká pedáluplynu.

Možná je to jenom můj pocit ale připadámi že neklade žádný odpor a hlavně že má malý zdvih je to normální?

A je tam dost malo místa věčně nohu opírám o nějakou stěnu.

Tyhle problémy se asi vyřeší časem až si zvyknu.

Do teď jsem jezdil ve Š120 a Favoritu. :-)

Jinak autíčko je docela svižný posilovač je prý nějaký elektronický či co že zkrátka funguje jen když auto stojí a nebo do nějaký malý rychlosti. Brzdy na mě opět nezvykle účinné.

Mají ABS tak snad někdy bude něco platný.

Úžasně tichý proti favoritu neuvěčitelný jediný s čímjsem měl zpočátku problémy byli rozjezdy páč jsem pořádně nevěděl kolik mám přišlápnutý plyn. Díky i tomu plynovýmu pedálu.

Doufám že mi chvíli vydrží bez poruchy :-)))

Gratulace :) Ale to vyhřívání sedadel teda nevim jestli měla nějaká 106 v základu ..??.. Čudlík na výhřev z. skla by měl bejt normálně na palubce, když tam není, tak ho asi někdo \"uloupnul\" :)

gratuluju, ten cudlik by mel byt urco na palubce, ten prostredni z tech tri. ten plyn, mam pocit ze to je normalni, pokud se nepletu, a skutecne, u tech pedalu je skutecne malo mista

Původně zaslal: .mycTD

...nejen u pedalu:D

naaaahodou, aby ses nedivil :aut:aut:D:D:mrk:mrk

No je tam málo místa Marline.....nedělej. Každopádně je to na zvyku. Jestli jsi sedl do 106 z Fáva nebo 120, tak je jasný, že seš teďka v letadle. Jde o to, na jak dlouho.:D

Já přesednul do 106 z fáčka, mam 181cm a 106ka je užší a sedí se v ní naprosto jinak než ve fáčku - fáčko má volant jak z autobusu a sedačku proklatě nízko, ve 106 sedim vejš a volantík mam parádní ;) Na kolena je tam pravda místa míň, ale taky to není 607, že? :)

Já měřím jen 163 a jsem štíhlí takže se do 106 vejdu v pohodě a dvoumetrový lidí ať si jedou autobusem :-)

do 106ky jsem presednul z laguny :P takze vim jak je na tom s mistem,a le prijde mi, ze ve predu je mist adost

ja som sa odvratil od sk.forman a vobec nelutujem.je pravda ze ma je plne auto ale vyhlad z \"kokpitu\" ma ohromil.uz mu iba vychitavam najake muchy.ale uz sa ho nikdy nepustim.:super myslim ze budes takisto spokojny

K tomu plynu: Také se mi po nákupu jevil chod plynu krátký. Co bylo horší, ta mrcha nechtěla jet více jak 140 km/hod.! A to je to 1,6 - NFZ.

Náprava: Chtělo to vymezit vůli táhla plynu. Za ty roky v Reichu na to žádný mongol (ani ve značkovém servisu) nesáhnul.

Původně zaslal: Jarda K

K tomu plynu: Také se mi po nákupu jevil chod plynu krátký. Co bylo horší, ta mrcha nechtěla jet více jak 140 km/hod.! A to je to 1,6 - NFZ.

Náprava: Chtělo to vymezit vůli táhla plynu. Za ty roky v Reichu na to žádný mongol (ani ve značkovém servisu) nesáhnul.

Třeba tomu někdo úmyslně nastavil \"omezovač\" :D

Původně zaslal: Jarda K

tak to je paráda,to muselo žrát do 5ti litrů:D