Sign in to follow this  
Followers 0
pavla

koupili jsme peugeota

14 posts in this topic

zdravim,mame noveho peugeota a chci se zeptat na par veci.byl lehce bourany

1)pri jizde,kdyz pridam otacky,tak se auto rozvybruje,radicka se klepe jak zbesila a divne to chroupe,myslim ze to bude poloosa,tak jestli by mi to mohl nekdo potvrdit.

2)auto ma nejaky divny sklon,predek je docela vyvyseny a zadek se mi naopak zda docela nizko,asi tlumice,po kolika se meni?

3)potreboval bych jeste koupit alu kola,tak se chci zeptat,jaky na tom mate rozmery,jsou na tom 15/j6,ale chtel bych tam dat alespon 16/j7

Predem diky za odpovedi a za rady

Já bych to dovezl do solidního servisu, kde bych nechal mechanikem prolézt (ale protože nepíšeš, odkud jsi, asi Ti nikdo žádnej konkrétní servis nedoporučí)

dik,myslel jsem si to.nevis co to muze stat?ale s tema tlumicema nevim,kdyz jedu tak se ze zadu ozyvaj rany,kdy na neco najedu,to auto ma najeto 110000 a vim ze jeste nebyly vymeneny,kolik tisic km maj tak vydrzet?

Původně zaslal: pavla

dik,myslel jsem si to.nevis co to muze stat?ale s tema tlumicema nevim,kdyz jedu tak se ze zadu ozyvaj rany,kdy na neco najedu,to auto ma najeto 110000 a vim ze jeste nebyly vymeneny,kolik tisic km maj tak vydrzet?

Bouchání zadní nápravy jsou vymlaceny tyčky stabilizátorů, jsou tam 4 ks jeden cca 600 - 800 Kč + práce nech to zkontrolovat v servise;) Jo a prohledej forum, je tu toho dost ke čtení, dozvíš se věci o kterých ani netušíš.:)

[upravil dne 17/12/06 Radek Hurvajz]

je to od znamyho,takze v pohode.stejne pujde na vymenu remenu,tak to tam necham vsechno zkontrolovat,to bude zas palka:myslim

Já též mam servisku ale k 405 Mi16 X4,:superjenže stím problikem,že tam neni vubec uvedený vinko a jsou tam nesmyslně naplacaný razítka Peugeot-Talbot....:aut:roll

poctivý km ... není to to samé, jako stav tachometru ?

... sorry, na poctivé kilometry jsem v poslední době docela alergický :grr