Sign in to follow this  
Followers 0
vector

RYCHLOST

10 posts in this topic

Jak zjistim, kolik mi to jede, když dál už tachometr neukazuje ? ,-)

Nebo zkus vystrcit hlavu z dvirek a pocitat patniky u silnice a spolujezdec at ti to stopne. Nebo si porid tachometr co ukazuje vic jak 90km/h ;):D:D:D:D:D:D

Krom zpátečky jsou tam i rychlosti dopředu...:D:D:D

Pokud znas rozmery pneu a pomery v prevodovce (staly prevod a prevody jednotlivych rychlostnich stupnu), tak se to da spocitat podle otacek.

Teda to mě nikdy nenapadlo, kolik to jede maximálkou, sem pokaždý tak vysmátej, že na to nemyslim. Ale počkej si až někde budou měřit a zkus se tam projet..... jenom bacha slyšel jsem že ty ramery měří jen do 250:D:D:D:D

No jo z těch otáček by to asi šlo, ale zjistit poměry nebude taková legrace a stejně to bude hodně přibližný.

S tim ramerem by to taky šlo, voni tvrděj, že měří do tří set, mě by stačilo asi i těch dvěstěpade co tvrdí zlý jazykové, že už top skoro nebere, jenže prej ty policajti maji strašně drahý služby a za takový změření by si řekli ranec.

Jasně bylo to na laně za trabantem ,-) Ten pitomec to pral přez dvě kila a já se mu nemoh dovolat na mobil, že to nemůžu uřídit.

No když jedu naplno tak sem taky vysmátej jak lečo, jenže kromě trochu většího randálu se to moc nepozná až když kolem dělaj auta vhum vhum vhum vhum. :)))

JÁ CHCI ŠESTKU :-((((

Šestka ta by byla fajn taky bych jí v Mi uživil.:D

Mám šestku, ale mám dojem, že není o moc delší než pětka. Ale dá se prý jet až 270. Já jsem víc než dvě stě jsem nejel. Zajímavější mi přijde jet padesátkou zatáčky na sněhu.