Sign in to follow this  
Followers 0
vinorak

teploměr

6 posts in this topic

Zdravim. neměl by někdo na prodej přístrojovku na 205 s teploměrem?? mám 1.1 color line. přístrojovka byla úplně na prd tak sem vyhodil hodiny a instaloval super otáčkoměr z š120 a točí i 7000:):) to jen tak se vychloubám:roker stále mi ale vadí že tam neni teplomer, takže kdyby náhodou někdo měl doma jakoukoliv přístrojovku z 205 s teploměrem tak se prosim ozvěte.(když by byla z GTI tak bych se nezlobil :):)) Dík Vinorak s 205 ktérá má 250000 a jezdí za 5,5 :roker

Původně zaslal: vinorak

Zdravim. neměl by někdo na prodej přístrojovku na 205 s teploměrem?? mám 1.1 color line. přístrojovka byla úplně na prd tak sem vyhodil hodiny a instaloval super otáčkoměr z š120 a točí i 7000:):) to jen tak se vychloubám:roker stále mi ale vadí že tam neni teplomer, takže kdyby náhodou někdo měl doma jakoukoliv přístrojovku z 205 s teploměrem tak se prosim ozvěte.(když by byla z GTI tak bych se nezlobil :):)) Dík Vinorak s 205 ktérá má 250000 a jezdí za 5,5 :roker

Tak já bych tam dal ještě teploměr ze š 120, aby to bylo stylový :potlesk:D

Ten ze Š120 mi leží v garáži, taky byl v 205 grd a ukazuje. Vyměním za cokoliv jiného.Nabídněte.:papa

Jo ten teploměr ze 120 sem samozřejmě zkoušel jenonže moje čidlo na teplotu u 1.1 má dost jinej odpor takže to muselo skoro vařit aby se ta ručička vůbec odlepila od kolíčku :D jo a děkuju za nabídku ale už sem něco sehnal

Za kolik by byla z 1,6 GTI .fungovala by na asi 1,4 asi z 92roku?Dík na mail: jar.stepanek@tiscali.cz