Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cd měnič Philips 22DC 012/65E koupím


OK406

Recommended Posts

Bohužel se mi rozbil při DN cd měnič (na 6 cd) Philips 22DC 012/65E a tak sháním jiný. Jelikož mám rádio Peugeot 4050, nechci jej vyndavat a dávat jiné, protože by to neladilo s interierem a taky proto, že když už to udělané na cd měnič, tak to chci tak nechat v původním stavu. Pokud by měl někdo tento cd měnič a nebo jiný cd měnič, který by tam šel a komunikoval s rádiem P 4050, tak mi dejte vědět(cenu a stav). Je to do P 406 r.v.1996. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar,

jeden plne funkcny RC 026 z Peginy sa mi povaluje doma. Nepredal som ho zatial len preto, ze mam kabel s inym konektorom na strane radia (taky maly modry, trojradovy). Ale ty zrejme povodny kabel k menicu mas, ak som ta dobre pochopil.

Ked tak sa mi ozvi na 602 525 727, dohodneme sa.

Su z Brna :P

Pato

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Devils-night

Ahoj...nekdo mi nedavno nabizel Philips RC026.Z Megana coupe.Nevim jestli by tam sel,ale jestli zjistis ze jo,tak se muzu skusit zeptat jestli jeste je.

Nevíte prosím jaký je rozdíl mezi cd měničem Philips 22DC 012/65E a cd měničem Philips 22/RC 026/50B? Je zapotřebí nějaká redukce k zapojení? Koupil jsem cd měnič Philips 22/RC 026/50B ale má jiné zapojení. Bohužel cd měnič Philips 22DC 012/65E nemohu sehnat za dobrý peníz. Děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...