Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Na sněhu se nerozjedu..


C.J.

Recommended Posts

Původně zaslal: C.J.

no nejrozumnější je asi to přibzďování zadních kol.. :potlesk To mě ani nenapadlo... :mad: Teda nenapadlo mě že můžou kotouče pořád přibržďovat.. Na motorce se mi to nestává, ale těch loňských mínus dvacet mě donutilo zaparkovat motorku do tepla a koupit pažouta.. A je fakt, že zadní kolo přibržďovalo, na což jsem přišel až na jaře, když jsem dával auto do pucu..

No a sme u toho kde bol problém!!

Práve to brzdenie ti môže robiť šmykovanie na snehu.

Uvediem podbný prípad: otec kedysi mal š105L a v lete zachytil vo výmole zadnú nápravu a poškodil geometriu, napadlo 5cm snehu a on nemohol ísť rychlejšie ako 50km/h stále ho to ťahalo do šmyku. Preto niekedy aj najmenší detail môže robiť blbosti. A v gumách by som to nehľadal hlavne keď mali 7mm dezén. Ten by som doprial každému majiteľovi auta. Veď koľko ľudí jazdí na menšom dezéne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslim Jo potřebovalo by to zkontrolovat geometrii a podvozek, nebo spíše vyměnit celé auto.. :grr Nejsem trotl, abych neměl dost citu pro rozjezd.. Jak jsem psal, jedno kolo začne hrabat při absolutně nejpomalejším možném pouštění spojky bez plynu.. Teď venku prší se sněhem, třeba bude ráno bílo a uvidí se, jestli to bylo těma brzdama..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové to nebude v autě ......jezdím v zimě většinou na letních,pokud nenapadne tolik sněhu jako loni,nemám problém at to je 405 nebo 309 a pokud auto neleží podlahou na sněhu tak jede.....vyměnit mezikus ,promin,.......nelze srovnat fávo nebo 120 s PEUGEOTEM to jsou vraky co už dávno mají byt ve šrotu,vím o čem píšu,několik jsem jich spravoval ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dafe

do sněhu je nejlepší hundert zwanzig. To co ujede tahle nádhera do předu nemá obdoby. Mi předokolci jí musíme napodobovat couváním. Nejlepší varianta na zimu(krom 4x4) je motor vzadu,zadní náhon. Bože proč už nedělají škochtle?

Máš recht! :potlesk Já ji měl a pokud jsem neležel \"na břichu\" tak nebyl problém :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:bojim

To je sice hezký že se 120 pěkně vyhrabe díky motoru na zadní nápravě.

Tendle geniální patent má ale jednu chybu, předek je lehkej a auto tím páděm vůbec nereaguje na zatáčení.

Když chcete srovnávat 405 a 120 tak je radší srovnávejte při nárazu do stromu. V čem je větší pravděpodobnost přežít? V zimě není důležitý se od někud vyhrabat. Radši pujdu pěšky než abych se zabil ve 120.

Prosím ať všichni přestanou psát jak byla 120 super apod.

Jak psal brouk, to auto patří do šrotu a nechápu lidi, kteří v té bedně vozí svý děcka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Doufam, ze to auto pri rozjezdu nechces stavet na zadni, jak tu VFRku :aut:P:aut:P:aut

:myslim a to nejde ?? :o

Už v autoškole mi bylo divné, když mi tvrdili, že se auto do zatáček fakt neklopí a že nemusím otevírat dveře a vystrkovat koleno na asfalt.. a já myslel že si dělají srandu !! :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...