Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nové umístění radarů


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Začíná se používat nové umístění radarů ve svodidlech, fotky jsou z ČR, ale nějak sem zapoměl odkud přesně, poslal mi je člen P-C Henz, snad se ozve a upřesní to. Jo a tímto mu také děkuji za ony fotografie;) Tak bacha na radary;)

[upravil dne 13/12/06 Radek Hurvajz]

post-0-14109595089427_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tohle se prej stavi v rakousku nebo co.

Nicmene fungovat to bude akorat pri malem provozu kdyz nepojedou auta vedle sebe...

EDIT: nicmene takhle umisteny radar by podle me dlouho v cechach nevydrzel ... ;) kdyz se clovek koukne na svodidla kolem silnic...

[upravil dne 13.12.2006 Petano]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

tak tyhle fotky jsem viděl už před pár týdny a byla u nich poznámka \"nové radary v Rakousku\"...

Tak to nevim, mě řikal že je to u nějakeho konkretního českyho města, jen mi vypadlo u kteryho, jak to zjistím tak to dopíšu. EDIT: No tak máš pravdu je to tady http://www.rustosobnosti.cz/clanky/radary-v-rakousku.html

tak to se omlouvám za kachnu. Sem pěkně sednul na lep:(

[upravil dne 13/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Jestli tohle budou dělat u nás(v ČR)tak sem zvědavej jak dlouho vydržej celý,než je někdo rozmlátí. no a po Hradci rozmisťujou taky pevný radary.akorát kuli nim budu muset stávat dřív do práce.....

Nj v HK jsou na sloupech, i 2 za sebou. :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Praze nam pribylo nekolik dalsich useku s merenou prumernou rychlosti, je to asi tak 14 dni zpatky, zatim jsem na ne narazil na jizni spojce smerem od barrandovskeho mostu hned za tou zatackou za odbouckou do Modran ( a asi budou i smerem k mostu na druhe strane nekde u druhe pumpy OMV ) a pak na magistrale hned kousek za mostem pres Kacerov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ty mrchy ve svodidlech docela \"líbí\". Je to dobrej nápad, šoupnout to takhle někam do průseku křoví a hotovo. Ale doufám, že mě díky jim nepřibydou nějaký boďasy.

Jinak si nemyslím, že by měly bejt často rozflákaný, protože by to byla náhoda, kdyby se řidiči trefovali zrovna do nich. Maximálně nějací dobrovolní kamikaze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Já myslim,že tohle se u nás nemůže policii vyplatit.Jak znám zlatý čeký ručičky,určitě by někdo vymyslel způsob,jak to \"odmontovat\":super

Tak to určitě, je to přece jenom na pář šroubech :super To by pak museli dát ke každýmu svodiradaru šópnnót i kameru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

v Praze nam pribylo nekolik dalsich useku s merenou prumernou rychlosti, je to asi tak 14 dni zpatky, zatim jsem na ne narazil na jizni spojce smerem od barrandovskeho mostu hned za tou zatackou za odbouckou do Modran ( a asi budou i smerem k mostu na druhe strane nekde u druhe pumpy OMV ) a pak na magistrale hned kousek za mostem pres Kacerov

jeste tenhle typ radaru je, kdyz jedes od Acek na Zdiby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Oliver Riedel

Já myslim,že tohle se u nás nemůže policii vyplatit.Jak znám zlatý čeký ručičky,určitě by někdo vymyslel způsob,jak to \"odmontovat\":super

Tak to určitě, je to přece jenom na pář šroubech :super To by pak museli dát ke každýmu svodiradaru šópnnót i kameru

Opět je vidět, kam jdou peníze daňových poplatníků.Ať zvýší a nebo zruší omezenou rychlost na dálnici a bude klid. Jestli se nemýlím, tak v zák.č. 361/2000Sb. a je jo pozdějším znění je jasně zákonem stanoveno, že ŘP může být vydáno pouze osobě, která je plně fyzicky i mentálně (duševně způsobilá k řízení mot.vozidla. Tak si myslím, že si každý o svém životě rozhoduje jen a jen sám. Bohužel jsou mezi námi pitomci, kteří svým jednáním ohrožují zdraví a majetek druhých. A právě kvůli nim je omezená rychlost na dálnici. Srovnejte statistiku DN u nás a v Německu. A na závěr, pokud budu mít DN přímo v místě, kde je zabudován radar ve svodidle, kdo bude hradit poškození?? To bude zase papírování a dokazování. Ať se peníze dají na opravu komunikací a ať PČR dělá práci pořádně podle zákona 283/91 SB. a 361/2000Sb. a bude na silnicích pořádek!:myslim:myslim:myslim:myslim:grr:grr:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...