Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Eibach


LK7R

Recommended Posts

No ja to mam v predu snizeny od Eibacha (znamej mel ty pruziny sundany z 206 co se prodavala nejakymu dedovi, takze by jeste rad ze mu to zvedli). Tlumice sem tam nechal obycejny drazsi (jedny stoji na 206 asi 1800 a druhy 2000 za jeden). No co se tyce pruzeni tak v pohode ... na dorazy to jeste neslo. Snizeny to je cca o 4cm. Problem s tim pruzenim bych nevidel, ale mam k tomu jiste vyhrady. Problem je v tom ze jakmile to clovek snizi v predu tak si rozhodi totalne vyvazeni auta. V praxi to znamena, ze vahy jsou v aute jinak rozvrzeny a tak pri rychle jizde v dlouhych zatackach je to hodne neprijemny. Pocit je takovej jako by me v predu skakadlo - jakmile projede dvouma hupama za sebou tak ten predek skace jak auta cernochum v Brooklinu. Clovek ma pocit, ze mu ujede zadek coz u standardniho podvozku neni normalni. Moje resume je, ze to chce dopredu dat sportovni pruziny + tlumice s kratsim chodem pistu (treba ty zminovane Koni) a hlavne snizit zadek. Tam v nejlepsim pripade vymenit tu zkrutnou tyc za nejakou sportovni (ale nevim jestli se prodava vubec) a nebo jen pootocit ten tisicihran o jeden dva zuby a soupnout tam tvrdsi tlumice. Tim se myslim srovna ten vahovej deficit na zadku a nebude to tak neklidny v zatackach. Jinak co se tyce kol. Tak ja jsem na tom mel (nez mi je ukradli) 195/45 R16 a bylo to uplne v pohode. V nejblizsi dobe se chystam s tim neco udelat - dat tam jen predni pruziny neni bezpecny. Minimalne predni pruziny a snizit zadek pootocenim ty torzky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem na 206 taky vpředu nižší pružiny o cca. 4 cm a hned po pár jízdách jsem je vrátil. Ačkoliv měly progresivní charakteristiku ( malé rázy braly měkce), tak jsem šel několikrát nadoraz (speciálně při hupech na našich dálnicích) a když to ještě bylo v zatáčce, tak nic moc pocit. A přito mi přísahali, že to bude super jízda a na doraz se nikdy nedostanu. Nakonec jsem zvolil pouze komplet Koni tlumiče. Jakmile je budu mít na autě, sdělím pocity. Jo a zkrutné tyče se dají koupit v několika průměrech, dokonce i cena mě nepřišla tak strašná, mám dojem, že okolo 1.800,- (ale vloni, letos asi zdražili)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...