Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní náprava


Joska

Recommended Posts

Nevíte někdo co by mohli být rány ze zadní nápravy?Přejedu menší díru a vzadu mi celkem slušně bouchne,je to jako bouchnuti,když je na předku špatný čep.A kolik stojí zadní ložisko,když je kolo do áčka,kolik je zhruba cena i s výměnou?Díky...Jo a mám Peugeota 206 2.0 HDi XS.

[upravil dne 13.12.2006 Joska]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolo do acka je kvuli spatnym stabilizatorum-aspon u me to tak bylo(P406). Nevim jak P206 ale u P406 je to velmi casta zavada. Pokud je to podobne jak u P406 tak to vyjde na cca 2000kc na celou zadni napravu (4ks stabilizatoru) bez vymeny-ale neni to nic sloziteho to vymenit. Ovsem pokud je to stejne jak P406.

[upravil dne 13/12/06 simas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Joska:

repase zadní nápravy se tu už řešily x y krát, nicméně repase jde řešit buď výměnou celé nápravy kus za kus (dělá např. nějaký autoservis v Příbrami, ale já bych do toho asi nešel, páč nikdy nevíš, jestli Ti tam nedají třeba ohlou nápravnici nebo jiné špeky).

Spíš bych preferoval servis, kde Ti zrepasují nápravu přímo na autě, při té příležitosti Ti třeba opraví brzdy, vymění brzdové trubky apod. - v Praze dělá třeba Auto Vašenda, které zde má i banner

Cenu počítej asi od 7000,- Kč výš.

[upravil dne 13/12/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za rady,doufám,že na tom nejsem tak zle,abych musel dělat repasi celé nápravy,mám tuhle Peginu 3,5 měsíce a je to rok 2002,to by snad nemělo tak rychle odejít a mělo by to vydržet ne?Jedno kolo mám do áčka,lehce ale já si toho všimnu:-)Říkal jsem si,že ty rány od zadu můžou být normalní,když mám to XSko že je to tvrdší-sportovní.Tak nevím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...