Sign in to follow this  
Followers 0
reyjim

uložení CD měniče

16 posts in this topic

..nemohl by někdo vyfotit a dát sem, jak přidělat CD měnič do toho výklenku v kufru ? nějaké plíšky ? asi by to mělo být odnímatelné, když se tam pořád mění CD, že ? dík za foto i nápady...

:roker

Odnímatelné ne, protože odšoupneš posuvný kryt, stiskneš tlačítko a elektricky ti vyjede zásobník na CD.

to pOlda:

to vidím prvýkrát takéto riešenie, musím povedať že ma zaujalo. celkom fajn.:super :super :super :super

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potleskakorát já v 306 kombi to tak asi řešit nemůžu:bojimale bylo by to móóc hezké...:(

zejtra ti to vyfotim teda. Mam to napravo v kufru prisroubovany nastojato do takovy plastu az skoro u zadnich sedacek... ;)

Já mám ten CD měnič taky namontovaný v pravé zadní části u sedaček na stojato u peugeota 306 sedan. Jestli to chceš taky vidět jak to vypadá, tak to vyfotim.

Původně zaslal: reyjim

..chlapi hrajou vám tam vypalované cd..? :o

mně hrají normálně, ale mám zkušenost z jiného stolního staršího přehrávače, že hrají jen ty, které byly vypalovány co nejnižší rychlostí.

hrajou. ale hur - rozumej jsou nachylnejsi na vypadky na nerovnostech. coz je logicke, vzhledem ke kvalite stopy.

pokud palite do auta, doporucuji max. 8x speed, zapomente na 40x vypalky! super je, kdyz vypalka umi \"laser boost\", jako treba TEAC, kterej to umi prave az do 8x speed - posili silu vypalovaciho paprsku a zaznam je hlubsi, tedy \"citelnejsi\". je to mod urceny hlavne na audio. taky zalezi na materialu odrazne plochy, s nekterymi \"barvami\" se audio prehravace nesnesou.