Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Ubytování v Praze


Bohumil

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohumil

Sháním ubytování v Praze od začátku ledna 2007, (jednu samostatnou místnost), nejlépe někde mezi Dejvicema a Ruzyní včetně. Víte někdo o něčem, nebo pomůžete mi někdo prosím něco najít? Díky. :papa

Mělo by to být minimálně na jeden rok, cena obvyklá v dané lokalitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: Vertex

Já spal asi dvakrát u Neona a pokud nemáš moc velký nároky, tak je to super :aut:aut:aut:D:D:D:D:D

Ale bydlí kousek od Domanskýho na Českobrodský:(:D:D:D:D

Ale Neon už podnájemnici máááá :roker:roker;)

no vidis, a je to i se spolubydlici :) jestli je hezka, mila a pritulna..... :mrk:mrk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to zjistuju, ze jsem docela levnej ... :-D Já jim to nechávám za trojec / měsíc ... ale je fakt, ze obje 2 jsou kamosky a uplne k zahozeni taky nejsou :aut

Jinak nejlepší způsob je asi napsat si inzerát do annonce, anebo naopak kouknout, jestli nekdo takovou lokalitu nenabízí. Anebo do toho jit s nekym napr ve 3 do tripokojaku a je to! A lidi dneska pronajimaji jako divý - takže klidně bych i kouknul po inzerátech, kdo shání pokoj v týhle lokalitě, kontaktoval bych ho a kdyby vypadal zajímavě a slušně, tak bych být váma sehnal něco rovnou ve 2 - celý byt ... pouze varianta - samosebou jich je víc ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Neon: no, kdyz srovnam ze ja platim za pokoj 36m^2 v centru mesta (Letna), s terasou na posezeni a parkovanim za barakem 4.600,- (+400 2Mbit inet linka), tak v tech Kotehulkach co bydlis je 3.000 docela palka :D

btw, ja myslel ze mas 2+kk, nebo ne? to maji kamosky spolecny pokoj? :)

a o tom zahozeni, vcera na foru jsi rikal jine veci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Neon: no, kdyz srovnam ze ja platim za pokoj 36m^2 v centru mesta (Letna), s terasou na posezeni a parkovanim za barakem 4.600,- (+400 2Mbit inet linka), tak v tech Kotehulkach co bydlis je 3.000 docela palka :D

btw, ja myslel ze mas 2+kk, nebo ne? to maji kamosky spolecny pokoj? :)

a o tom zahozeni, vcera na foru jsi rikal jine veci :D

Víš co, tady je smutný to, že já za tento byt 67m2 (kralikarna) v OV!! platim vč záloh 4.200,- měsíčně (vysoký fond oprav atd.) Věřim, že za 2+kk v činžáku platěj babči v centrech kolem dvojky! Jinak je to 3+kk a 2 + kk se z toho bude dělat. Jinak lodžii tu maji taky, internet 4G maj u mě - většinou k dispozici a parkování?? Samozdřejmě taky před barákem... Ty pokoje jsou dohromady 25m2. Uznávám, že do centra to trvá sockou 36 minut od baráku na Staromák, ale takový to holt je. Taky bych raději bydlel v PAřížský ulici, ale tam ty byty jsou trochu v jiný cenový relaci. Jinak kdybych tu platil dvojec, tak to klido i za dvojec pronajmu, ale kdyz uz tu nekoho mam, kdo mi precijenom trocha toho soukromi veme (ikdyz jsem prevazne v luftu, nebo neco delam) tak z toho nejaky mali profit mit chci ... Ale nebudeme tady Bohumilovi OFFtopicovat ... le rád si o tom pokecám na Džbáně... Rozhodně si nemyslim, že jsem Drahej ... a každá má svůj pokoj :-D Jo a na chatu jsem nerikal, ze jsou k zahozeni, ale ze nemuzu ... ze musim bejt slusnej!!! :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Neon: no, kdyz srovnam ze ja platim za pokoj 36m^2 v centru mesta (Letna), s terasou na posezeni a parkovanim za barakem 4.600,- (+400 2Mbit inet linka), tak v tech Kotehulkach co bydlis je 3.000 docela palka :D

btw, ja myslel ze mas 2+kk, nebo ne? to maji kamosky spolecny pokoj? :)

a o tom zahozeni, vcera na foru jsi rikal jine veci :D

To je slušný. Garzoňéra v centru Brna (Veveří), přízemí, zhruba 35m2, minuta k zastávce, parkování před barákem = 5-6 klacků

Mmch. měls Stouny zadarmo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu garsonku bych chtel videt ... co jsem ted hledal tak ceny vesmes v brne skoro prazske ... a nebo kdyz byl pronajem za rozumno tak k tomu bylo 4k poplatku nebo tak neco. Ale tohle bude aktualni az tak v unoru, breznu. Ale kdybyste neco vedeli tak bych do toho sel protoze provize RK se mi moc platit nechce.

Ted opoustim Prahu a bydlim v Karline invalidovna za 8ku + poplatky v 1+kk cca 35 m2 (tezko rict)

Coz karlin je mnohem vic centrum nez Letna podle me ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petano

Coz karlin je mnohem vic centrum nez Letna podle me ;-)

Nevím kdes čerpal podklady ke svému názoru - Letná a Vinohrady jsou tzv. luxusní čtvrtě Prahy, zatímco Žižkov a Karlín jsou tzv. dělnické čtvrtě , čemuž odpovídá i kvalita bydlení. Z Letný jsem schopen být za 15 minut PĚŠKY u Kotvy, což teda z Karlína ani náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...