Leitlik

Rozvody

30 posts in this topic

Tak dnes jsem se konečně dokopal k výměně rozvodů !:mad: Jen tak pro zajímavost :

Rozvodový řemen 1272 kč

Napínací kladka 1598 kč

Drážkový řemen 370 kč (zjištěno rozpraskání)

Doplnění chlad.kapaliny a směsi do odstřikovačů 95 kč

Práce 1296 kč

Celkem to dělá 4681 kč.Celkem spokojenost !:)

Původně zaslal: Bohumil

2 Leitlik : To jsi si měnil sám ?:D

to Bohumil: jo, Leitlik si to menil sam a zaplatil si za to sam sobe 1296,-Kc :potlesk:potlesk

[upravil dne 13/12/06 jardas]

Původně zaslal: jardas

Původně zaslal: Bohumil

2 Leitlik : To jsi si měnil sám ?:D

to Bohumil: jo, Leitlik si to menil sam a zaplatil si za to sam sobe 1296,-Kc :potlesk:potlesk

[upravil dne 13/12/06 jardas]

S poctivostí nejdál dojdeš.:P

Původně zaslal: Leitlik

Bohumil:měnil mi to http://katalog.seznam.cz/detail/716908-frantisek-stercl-sternberk.html

Lukash:mám najeto 110 000 km,takže si myslím,že už byl čas !;)

Prco:Zatím nic nepozoruju.Měnil jsem to abych měl \"klid v duši\" !:D:D

při 110tis.? Není to brzo? Někdo uváděl 180tis., nebo že bych se pletl? Co je v servis. knížce?:myslim

Dík, tak abych se začal připravovat (cca 108tis) ale ještě se pokusím zjistit, proč jsem žil v bludu o 180tis. km. Asi jsem si něco blbě přeložil z holandského manualu (žádný div - holandsky totiž neumím).Riskovat ale nebudu.:papa

No tak jsem si trošku zajezdil a musím uznat,že auto je opravdu tišší ! A navíc ráno,když jsem startoval tak úplně zmizel ten klapavý pazvuk připomínající volnoběh traktoru !!:potleskMyslím,že se to tady někde už řešilo:myslim

Tak jsem včera volal do Peugeotu kvůli rozvodům,tam mi řekli: 2.0 HDi 66kW-120 000 km:D,2.0 HDi 110 FAP 79kW-160 000 km:aut,na benzín jsem se neptal.Mám najeto 110 000 km(307 110 FAP 79kW),tak mám zatím čas(50 000 km):roker

Původně zaslal: zaza

Tak jsem včera volal do Peugeotu kvůli rozvodům,tam mi řekli: 2.0 HDi 66kW-120 000 km:D,2.0 HDi 110 FAP 79kW-160 000 km:aut,na benzín jsem se neptal.Mám najeto 110 000 km(307 110 FAP 79kW),tak mám zatím čas(50 000 km):roker

trataradá:potlesk takže mě tušení neklamalo, mám ještě čas:)

2,0 HDi 66/79 kW rozvody sa menia pri 160 000 km. Ja som menil na Partnerovi aj vodnú pumpu. Treba sa opýtať v servise na konkrétny motor. Tam by to mali vedieť povedať presne podľa VIN.

Já teď měnil rozvody i s pumpou ve 115t, kladky rozhrkaný, rozvoďák taky nic moc a pumpa mi někde tekla. I se zadníma brzdama mě to celkem vyšlo na 17tis.

Ale je fakt, že nevim, co s tim dělal ten přede mnou.

No v servisní knížce to není - nevíte to někdo přesně v kolika se to mění ? aspon 2,0 hdi 66kw a 1,6i 80 kw

dikes