Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opravdu veselý předvánoční den


Medvěd

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

Medvěde : Měli jste zavolat ihned 158, protože z tvého popsání celé situace vyplývá, že zloděj to nedělal poprvé. Já vím, že se budeš na mě zlobit, ale do auta nelést a na ničeho se nedotýkat kvůli daktyloskopickým a pachovým stopám. Určitě si nebyl první a ani poslední případ. A co se týká klíčů od nezjištěného vozidla značky Opel, tak mohly pocházet z trestné činnosti a policisté by si měli vědět rady!!!! Vím, že člověk ve stresu jedná jinak než v klidné situaci. Přeji ti, aby ztráta mobilního telefonu neměla žádné následky a aby sis pořídil nové číslo + mobil. Vánoční období je živnou půdou pro zloděje. Lidská lhostejnost jim jen pomáhá a utvrzuje v jejich činnosti. Ve středověku se zlodějům usekávali ruce.

[upravil dne 12/12/06 OK406]

PČR jsem volal, ale jelikož jsem nebyl schopen doložit výrobní číslo mobilu (a vzhledem k nedávnému stěhování bratra z našeho bytu nevěřím, že by se mi doma podařil najít 1,5 roku starý záručák), tak jsme se dohodli, že vše necháme plavat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

OK406 - Ano, plně s tebou souhlsím...

.. ale proč v poslední době vidím dopraváckou Fobii jen na trase ČB-JH, proč se policie v kauze Zelenka kryje za třítýdenní nemocnost kolegy, proč auta s Policií nedodržují základní pravidla silničního provozu, proč si orgáni dělají co chtějí ???

Mají to všechno na háku, nebo se nám jen smějí ??? (ještě mě napadla jedna věc, ale na tu raději nemyslet)

Plně s Vámi souhlasím. Je to jen a jen v lidech a jejich přístupu k práci. V dnešní době nemusí podnikatelé a ty co mají peníze dodržovat zákon. Stačí jako důkaz otevřít jakékoliv noviny či si zapnout televizi a nebo rádio a tam je to na denním pořádku a vždy je tam alespoň jeden případ. Inu, jsme rovný a rovnější. A pokud se nezmění lidé ve vedení, tak to bude pořád takové.:myslim:(:(:(:(:(:(:grr:grr:grr

[upravil dne 12/12/06 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: OK406

Medvěde : Měli jste zavolat ihned 158, protože z tvého popsání celé situace vyplývá, že zloděj to nedělal poprvé. Já vím, že se budeš na mě zlobit, ale do auta nelést a na ničeho se nedotýkat kvůli daktyloskopickým a pachovým stopám. Určitě si nebyl první a ani poslední případ. A co se týká klíčů od nezjištěného vozidla značky Opel, tak mohly pocházet z trestné činnosti a policisté by si měli vědět rady!!!! Vím, že člověk ve stresu jedná jinak než v klidné situaci. Přeji ti, aby ztráta mobilního telefonu neměla žádné následky a aby sis pořídil nové číslo + mobil. Vánoční období je živnou půdou pro zloděje. Lidská lhostejnost jim jen pomáhá a utvrzuje v jejich činnosti. Ve středověku se zlodějům usekávali ruce.

[upravil dne 12/12/06 OK406]

Jo, to jo. Hodinu bude čekat na policajty, a když přijedou, řeknou mu že si nechal nezamčený dveře a že si za to tím pádem může sám. A že mu na nějaký daktyloskopický stopy stejně kašlou, protože způsobená škoda není ani 5tis, a že stejně nic nevyšetřej. Ale jestli chce, tak že s nima může jet na služebnu, že to tam s ním budou další dvě hodiny sepisovat, ale že to stejně nebude k ničemu, akorát mu za měsíc pošlou že nic nenašli a navíc že ho nesměj odvézt zpátky k autu, takže se ještě projde. Jako kdybych je slyšel :/

mam pocit, ze za ty nezamcene dvere davali mestaci pokuty? Nekde na netu jsem to cetl.... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Nemohu s tebou plně souhlasit. To co píšeš je bohužel realita. Kdyby se vše dělalo tak, jak se má, tak by se vzali stopy + pachovky a věř mi, že by po čase byly k použití. Ale že se tak takto neděje a vše se dle §158 po 30 dnech odkládá je druhá věc. Pokud je práce dělaná tak, jak se má, tak by lidé změnili svůj názor.

Ano, kdyby se dělalo vše \"tak jak se má\", tak by se určitě našlo hodně pachatelů, ale Policie v tom vidí zbytečné plýtvání peněz za zajištění stop, protože jim ty finance nikdo nevrátí. Když mi z auta ukradli kola, taky asi nepracovali v rukavicích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tímto se omlouvám,že se ti v našem městě stal takový bordel,ale budiž mi omluvou,že jsem od rána nebyl doma a přijel až večer v 21 hod.Kdybych náhodou slyšel o něčem podobném,tak se zeptám.V baráku se mnou bydlí člen PČR,tak udělám dotaz.Zdravím a přeji neopakování.Až pojedeš do Teplic zas,napiš a když budeš mít klid,udělám ti kafe.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: OK406

Medvěde : Měli jste zavolat ihned 158, protože z tvého popsání celé situace vyplývá, že zloděj to nedělal poprvé. Já vím, že se budeš na mě zlobit, ale do auta nelést a na ničeho se nedotýkat kvůli daktyloskopickým a pachovým stopám. Určitě si nebyl první a ani poslední případ. A co se týká klíčů od nezjištěného vozidla značky Opel, tak mohly pocházet z trestné činnosti a policisté by si měli vědět rady!!!! Vím, že člověk ve stresu jedná jinak než v klidné situaci. Přeji ti, aby ztráta mobilního telefonu neměla žádné následky a aby sis pořídil nové číslo + mobil. Vánoční období je živnou půdou pro zloděje. Lidská lhostejnost jim jen pomáhá a utvrzuje v jejich činnosti. Ve středověku se zlodějům usekávali ruce.

[upravil dne 12/12/06 OK406]

Jo, to jo. Hodinu bude čekat na policajty, a když přijedou, řeknou mu že si nechal nezamčený dveře a že si za to tím pádem může sám. A že mu na nějaký daktyloskopický stopy stejně kašlou, protože způsobená škoda není ani 5tis, a že stejně nic nevyšetřej. Ale jestli chce, tak že s nima může jet na služebnu, že to tam s ním budou další dvě hodiny sepisovat, ale že to stejně nebude k ničemu, akorát mu za měsíc pošlou že nic nenašli a navíc že ho nesměj odvézt zpátky k autu, takže se ještě projde. Jako kdybych je slyšel :/

mam pocit, ze za ty nezamcene dvere davali mestaci pokuty? Nekde na netu jsem to cetl.... :myslim

Jak bys docílil u auta s centrálem, když u bočních šoupaček probíráš s knihkupcem nabídku knih, abys měl zamčené dveře u řidiče??? Myslím, že je to normální, když auto s centrálem odemkneš, pak právě díky centrálu máš odemčené všechny dveře - tedy i řidičovy!!!! Tudíž bez pokuty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mifa

Tímto se omlouvám,že se ti v našem městě stal takový bordel,ale budiž mi omluvou,že jsem od rána nebyl doma a přijel až večer v 21 hod.Kdybych náhodou slyšel o něčem podobném,tak se zeptám.V baráku se mnou bydlí člen PČR,tak udělám dotaz.Zdravím a přeji neopakování.Až pojedeš do Teplic zas,napiš a když budeš mít klid,udělám ti kafe.:papa

V Teplicích jsem vcelku pravidelně každé pondělí, též mám v Teplicích velice dobrou kamarádku (bydlí v sídlišti nad Trnovany, tuším ulice Kosmonautů - když jsem jí hledal poprvé, tak jsem se po přijetí do Teplic od Duchcova zeptal policajta v Oplu Frontera, kde že je ulice Kosmonautů , ten se zamyslel a pravil: Než bych Ti to vysvětlil, tak tam budem - rychleji projet Teplice (bez majáčku) jsem si nikdy netroufl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

sekat ruce jako za starých časů a byl by klid :grr

Kolegina z Belgicka mi poslala fotky 9ročného chlapca z Iraku alebo z Afganistanu? ktorý od hladu ukradol na trhu chleba a keď ho chytili tak za trest mu autom dodávkou prešli kolesom dopredu aj dozadu po tej ruke. To bolo dosť husté!!! No ale asi sa tam menej kradne ako u nás. Je to psychologický efekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Medvěde : Měli jste zavolat ihned 158, protože z tvého popsání celé situace vyplývá, že zloděj to nedělal poprvé. Já vím, že se budeš na mě zlobit, ale do auta nelést a na ničeho se nedotýkat kvůli daktyloskopickým a pachovým stopám. Určitě si nebyl první a ani poslední případ. A co se týká klíčů od nezjištěného vozidla značky Opel, tak mohly pocházet z trestné činnosti a policisté by si měli vědět rady!!!! Vím, že člověk ve stresu jedná jinak než v klidné situaci. Přeji ti, aby ztráta mobilního telefonu neměla žádné následky a aby sis pořídil nové číslo + mobil. Vánoční období je živnou půdou pro zloděje. Lidská lhostejnost jim jen pomáhá a utvrzuje v jejich činnosti. Ve středověku se zlodějům usekávali ruce.

[upravil dne 12/12/06 OK406]

Pravděpodobně se příliš díváš na televizor. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: mifa

Tímto se omlouvám,že se ti v našem městě stal takový bordel,ale budiž mi omluvou,že jsem od rána nebyl doma a přijel až večer v 21 hod.Kdybych náhodou slyšel o něčem podobném,tak se zeptám.V baráku se mnou bydlí člen PČR,tak udělám dotaz.Zdravím a přeji neopakování.Až pojedeš do Teplic zas,napiš a když budeš mít klid,udělám ti kafe.:papa

V Teplicích jsem vcelku pravidelně každé pondělí, též mám v Teplicích velice dobrou kamarádku (bydlí v sídlišti nad Trnovany, tuším ulice Kosmonautů - když jsem jí hledal poprvé, tak jsem se po přijetí do Teplic od Duchcova zeptal policajta v Oplu Frontera, kde že je ulice Kosmonautů , ten se zamyslel a pravil: Než bych Ti to vysvětlil, tak tam budem - rychleji projet Teplice (bez majáčku) jsem si nikdy netroufl.

Tak ulice Kosmonautů je ode mě asi tak 1 km,to bysme se museli domluvit,kam pro tebe mám přijet,ale tak rychle jako s tím policajtem to asi nebude.Tophle pondělí doma nejsem.Jinak jedu v sobotu do Prahy na lví slet,tak jsetli budeš,můžem se předběžně dohodnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: OK406

Medvěde : Měli jste zavolat ihned 158, protože z tvého popsání celé situace vyplývá, že zloděj to nedělal poprvé. Já vím, že se budeš na mě zlobit, ale do auta nelést a na ničeho se nedotýkat kvůli daktyloskopickým a pachovým stopám. Určitě si nebyl první a ani poslední případ. A co se týká klíčů od nezjištěného vozidla značky Opel, tak mohly pocházet z trestné činnosti a policisté by si měli vědět rady!!!! Vím, že člověk ve stresu jedná jinak než v klidné situaci. Přeji ti, aby ztráta mobilního telefonu neměla žádné následky a aby sis pořídil nové číslo + mobil. Vánoční období je živnou půdou pro zloděje. Lidská lhostejnost jim jen pomáhá a utvrzuje v jejich činnosti. Ve středověku se zlodějům usekávali ruce.

[upravil dne 12/12/06 OK406]

Pravděpodobně se příliš díváš na televizor. :bojim

Vector: Věř mi, že se na televizi příliš nedívám. Opravdu. Tuto problematiku znám velmi dobře a vím taky, jak to chodí!!!:(:(:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: mk405

sekat ruce jako za starých časů a byl by klid :grr

Kolegina z Belgicka mi poslala fotky 9ročného chlapca z Iraku alebo z Afganistanu? ktorý od hladu ukradol na trhu chleba a keď ho chytili tak za trest mu autom dodávkou prešli kolesom dopredu aj dozadu po tej ruke. To bolo dosť husté!!! No ale asi sa tam menej kradne ako u nás. Je to psychologický efekt.

Tak to se asi odstěhuju do \"Belgicka\"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Jak bys docílil u auta s centrálem, když u bočních šoupaček probíráš s knihkupcem nabídku knih, abys měl zamčené dveře u řidiče??? Myslím, že je to normální, když auto s centrálem odemkneš, pak právě díky centrálu máš odemčené všechny dveře - tedy i řidičovy!!!! Tudíž bez pokuty

Jde to Medvěde, kluk to má u nás na Ducatu tak udělaný, má to udělaný tak, že když odemkne zadní dveře tak se neodemkne předek, ale pouze ty zadní, když odemkne boční tak zadek a přední dvěře zůstavají zamčený a když odemkne předek tak se odemkne všechno. Jo a je to orig. centrál z výroby.

[upravil dne 15/12/2006 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Medvěd

Jak bys docílil u auta s centrálem, když u bočních šoupaček probíráš s knihkupcem nabídku knih, abys měl zamčené dveře u řidiče??? Myslím, že je to normální, když auto s centrálem odemkneš, pak právě díky centrálu máš odemčené všechny dveře - tedy i řidičovy!!!! Tudíž bez pokuty

Jde to Medvěde, kluk to má u nás na Ducatu tak udělaný, má to udělaný tak, že když odemkne zadní dveře tak se neodemkne předek, ale pouze ty zadní, když odemkne boční tak zadek a přední dvěře zůstavají zamčený a když odemkne předek tak se odemkne všechno. Jo a je to orig. centrál z výroby.

[upravil dne 15/12/2006 Driver]

Ano, takhle funguje origo manuální centrál - jenže ten jsem vyřadil doděláním dálky (ono totiž točit klíčem, když máš přenést třeba 100 knih, taky není zrovna lábuž) a s dálkou to prostě nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: OK406

Medvěde : Měli jste zavolat ihned 158, protože z tvého popsání celé situace vyplývá, že zloděj to nedělal poprvé. Já vím, že se budeš na mě zlobit, ale do auta nelést a na ničeho se nedotýkat kvůli daktyloskopickým a pachovým stopám. Určitě si nebyl první a ani poslední případ. A co se týká klíčů od nezjištěného vozidla značky Opel, tak mohly pocházet z trestné činnosti a policisté by si měli vědět rady!!!! Vím, že člověk ve stresu jedná jinak než v klidné situaci. Přeji ti, aby ztráta mobilního telefonu neměla žádné následky a aby sis pořídil nové číslo + mobil. Vánoční období je živnou půdou pro zloděje. Lidská lhostejnost jim jen pomáhá a utvrzuje v jejich činnosti. Ve středověku se zlodějům usekávali ruce.

[upravil dne 12/12/06 OK406]

Pravděpodobně se příliš díváš na televizor. :bojim

Vector: Věř mi, že se na televizi příliš nedívám. Opravdu. Tuto problematiku znám velmi dobře a vím taky, jak to chodí!!!:(:(:super

Tak proč tady rozvíjíš takový fantasie ? Prej otisky a pachový stopy :D něco sis dal ne ? přiznej se ..

Každej, kdo párkrat něco khásil na PCŘ ví, že to nemá smysl. Ty hle scénky z americkejch filmů u nás fungujou jen v mokrejch snech nadstrážmistra snažílka. Normálně tak za půl hodiny přijede hlídka, řekne, že to máš blbý, zeptá se , jestli to fakt cvhceš psát. pak udělá maximálně pár fotek a za měsíc ti příde vyrozumění, že nikoho nenašli a případ se odkládá. Jen s tím budeš mís tarosti a minimálně hodinový zdržení. Nechápu, proč tu vždycky píšeš scényk z americkejch filmů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: OK406

Medvěde : Měli jste zavolat ihned 158, protože z tvého popsání celé situace vyplývá, že zloděj to nedělal poprvé. Já vím, že se budeš na mě zlobit, ale do auta nelést a na ničeho se nedotýkat kvůli daktyloskopickým a pachovým stopám. Určitě si nebyl první a ani poslední případ. A co se týká klíčů od nezjištěného vozidla značky Opel, tak mohly pocházet z trestné činnosti a policisté by si měli vědět rady!!!! Vím, že člověk ve stresu jedná jinak než v klidné situaci. Přeji ti, aby ztráta mobilního telefonu neměla žádné následky a aby sis pořídil nové číslo + mobil. Vánoční období je živnou půdou pro zloděje. Lidská lhostejnost jim jen pomáhá a utvrzuje v jejich činnosti. Ve středověku se zlodějům usekávali ruce.

[upravil dne 12/12/06 OK406]

Pravděpodobně se příliš díváš na televizor. :bojim

Vector: Věř mi, že se na televizi příliš nedívám. Opravdu. Tuto problematiku znám velmi dobře a vím taky, jak to chodí!!!:(:(:super

Tak proč tady rozvíjíš takový fantasie ? Prej otisky a pachový stopy :D něco sis dal ne ? přiznej se ..

Každej, kdo párkrat něco khásil na PCŘ ví, že to nemá smysl. Ty hle scénky z americkejch filmů u nás fungujou jen v mokrejch snech nadstrážmistra snažílka. Normálně tak za půl hodiny přijede hlídka, řekne, že to máš blbý, zeptá se , jestli to fakt cvhceš psát. pak udělá maximálně pár fotek a za měsíc ti příde vyrozumění, že nikoho nenašli a případ se odkládá. Jen s tím budeš mís tarosti a minimálně hodinový zdržení. Nechápu, proč tu vždycky píšeš scényk z americkejch filmů.

Žádné scénky nepíši. Nevím, jak se to dělá u Vás, jestli se takto s Vámi jedná PČR , tak to je moc špatné. Pokud si to necháte líbit, tak to je každého věc. A nadstrážmistr snažílek nejsem. A co ty?? Jinak ti Vectore přeji příjemné svátky a aby se ti nic nestalo s tvým autíčkem.:D:D:D:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vectorTak proč tady rozvíjíš takový fantasie ? Prej otisky a pachový stopy :D něco sis dal ne ? přiznej se ..

Každej, kdo párkrat něco khásil na PCŘ ví, že to nemá smysl. Ty hle scénky z americkejch filmů u nás fungujou jen v mokrejch snech nadstrážmistra snažílka. Normálně tak za půl hodiny přijede hlídka, řekne, že to máš blbý, zeptá se , jestli to fakt cvhceš psát. pak udělá maximálně pár fotek a za měsíc ti příde vyrozumění, že nikoho nenašli a případ se odkládá. Jen s tím budeš mís tarosti a minimálně hodinový zdržení. Nechápu, proč tu vždycky píšeš scényk z americkejch filmů.

Občas přece jenom věci fungujou jak mají. Tohle se stalo známýmu minulej rok. V noci ho probudil alarm na jeho autě. Kouknul z okna a viděl nějakou postavu jak se mu tam dobejvá. Něž známej seběhnul dolů, byl ten člověk pryč. Zavolal teda policajty. A teď to přijde. Během deseti minut dorazila hlídka i s psovodem! Zajistili stopy a za půl hodiny už dělali zátah na místní ubytovně ukrajinců. Chytli dvě ukáčka. Co s nima ale bylo potom, to už nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...