Toomm

kryt motoru P 406

26 posts in this topic

ahoj nemáte někdo schéma nákresu se vším všudy spodního krytu motoru na P 406 nový model, chtěl bych si ho udělat před zimou, pač altík a atd musí trpět bez něho. Dííííík ;)

no kupoval jsem ho v Kelly za necelých 1200.-, urval jsem ho na dálnici...ani nevím, jak se to povedlo...ale viděl jsem ve zpětném zrcátku jak něco černého odlétlo...

Taky se mi nelíbí nářek klínovýho řemene po projetí větší kaluží. Na mým pažoutovi při koupi nebyl ani kryt motoru ani převodovky.Předpokládám, ze sou z plastu. Kdyby se někomu chtělo,byl bych celkem vděčný za jednu ,dvě fotky ze spoda i s krytama. I Haynes to má v příručce vyfocený bez krytú.Dík.

[upravil dne 7/2/07 bagr]

Jojo,mám představu jak vypadá, ale z obrázku samotného krytu nevidím co a kolik toho zakrývá na autě, taky bych si raději vyrobil hliníkovej.Ty plasty sou zřejmě dost choulostivý.

u benzínu toho zakrývá dost,komplet rozvody klimy,řemeny atd. (na olejový filtr se vůbec nedostaneš :grr a musel jsem ho sundat(ten kryt :D) - zhora neprošly ruce :D)

[upravil dne 8.2.07 Miku]

Původně zaslal: Miku

u benzínu toho zakrývá dost,komplet rozvody klimy,řemeny atd. (na olejový filtr se vůbec nedostaneš :grr a musel jsem ho sundat - zhora neprošly ruce :D)

Nebo neni spatny sundat ten spodni kryt... :super:)

ahoj, za boha nemůžu sehnat nějaký ten nákres spodního krytu motoru, ikdyž vím, že to tady bylo, ale nejde mi to najít, chtěl bych si ho udělat, náklady minimální :papa , z obrázků z autokelly a atd to nejde.

Původně zaslal: bagr

Jojo,mám představu jak vypadá, ale z obrázku samotného krytu nevidím co a kolik toho zakrývá na autě, taky bych si raději vyrobil hliníkovej.Ty plasty sou zřejmě dost choulostivý.

hned ako budem moct ti to odfotim a hodim to sem inac tie plasty niesu az take najhorsie ako som si tiez myslel, zakryje to celu cast na diesly bez problemov a vyzera to celkom aj dobre a myslim ze to aj celom dobre chrani to auto :super

Původně zaslal: Toomm

ahoj, za boha nemůžu sehnat nějaký ten nákres spodního krytu motoru, ikdyž vím, že to tady bylo, ale nejde mi to najít, chtěl bych si ho udělat, náklady minimální :papa , z obrázků z autokelly a atd to nejde.

kdyz nesezenes, budes muset improvizovat, vzal bych nekde kus papirovyho kartonu, vlezl bych pod auto a potrebny tvar bych vyrizl jako sablonu z toho papiru a pak podle toho udelal z nejakeho toho hliniku nebo plastu

Lidi, já mám pod motorem 2.1TD jeden velkej umelej kryt jak pro motor, tak pro převodovku?? Jaktože jsou tedy 2??

Je pravda, že i když tam mam ten kryt, tak stejně větší louže, a napínací kladka u altiku začne nařikat...už mě to štve, teď jsem ji měnil i s řemenem - 4000Kč:bojim

Joo tak, teď už to vidim, nevim proč, ale mam tam kryt pro benzinovej motor.....:( Jak je to možný to nevim:roll

Kam se nacpe ten kryt pod převodovkou diesel???

Původně zaslal: komisar

pokud by ses podíval na kryty jak vypadají tak ti to bude jasné jak pasují díry na sebe

To ano, ale mám jen jeden kryt motoru, a to ještě na dieslu, který má být na benzinu (už jsem tak koupil, vůbec jsem se nepídil, jestli je to správný kryt - zdá se mi, že ten kryt zakrývá celý spodek, tak mi jen zajímalo kde je umístěn, ten pro převodovku, jestli má cenu ho honem kupovat:papa

Jinak to vypadá, že budu nabízet zánovní kryt pro benzin motor za nějakou rozumnou cenu, tak poloviční:myslim

Původně zaslal: Alekk

pokud by ses podíval na kryty jak vypadají tak ti to bude jasné jak pasují díry na sebe

To ano, ale mám jen jeden kryt motoru, a to ještě na dieslu, který má být na benzinu (už jsem tak koupil, vůbec jsem se nepídil, jestli je to správný kryt - zdá se mi, že ten kryt zakrývá celý spodek, tak mi jen zajímalo kde je umístěn, ten pro převodovku, jestli má cenu ho honem kupovat:papa

Jinak to vypadá, že budu nabízet zánovní kryt pro benzin motor za nějakou rozumnou cenu, tak poloviční:myslim

byla by fotka toho krytu ? Odkud jsi?

Původně zaslal: Ferry

byla by fotka toho krytu ? Odkud jsi?

Fotečku mohu vyrobit dnes, zitra zveřejnit...místo SCk Slaný...

Super, diky, kousek od Slanyho mam babicku, ke ktery jezdim ;)

Původně zaslal: Ferry

Super, diky, kousek od Slanyho mam babicku, ke ktery jezdim ;)

O.K. dnes zkusím udělat nějakej obrázek...

tak tenhle kryt tam mam origos, myslel jsem ze se dela jeste vetsi, kterej zakryje i vanu motoru

BTW mam s timhle krytem veselou zkusenost, loni v zime jsem projizdel vetsi zavej a byl jsem nucen v ni couvnout, za dva dny jsem otevrel kapotu kvuli doliti vody do ostrikovacu a v prostoru mezi chladicem a motorem byla hromada snehu, ten kryt zafungoval jak velka lopata a ani teplo od motoru ten snih nerozpustilo :D snih jsem teda vyhrnul ven a u benzinky po me zustala hromada snehu jak kdyz tam dojel pluh a zvednul radlici

[upravil dne 14/2/07 Ferry]

takže sis vlastně \"ekologicky\" umyl spodek motoru :D

U staré 405 jsem zůstal viset za břicho v závěji a po vyproštění byl spodek motoru jak dětská prdýlka