Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní náprava


pavel626

Recommended Posts

kde mi udělají repasi zadní nápravy za slušný peníz na 205-ku 1.8d??? něco mi tam vrže ale když jsem to měl zvedlý tak kola vůle nemají ale ten zadek víc sedí je takovej přikrčenej nebo by stačili tlumiče?? a jěště mi tam něco bouchá asi na předku ale na technický mi koukli na přední nápravu a ta je dobrá jak jsem to tu pročítal tak bych to tipnul na to uložení předních tlumičů jak je finančně tato oprava náročná???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, ako je to na 205-ke, ale na mojom aute to na zdviháku tiež vyzeralo všetko OK, kým to nevidel ten správny človek, ktorý vedel \"ako na to šáhnuť\". Boli tam vôle v uložení torzných tyčí, teda nie v nábojoch. tiež to viac \"sedelo\" ale iba na jednej strane a zadné pneu boli znútra skoro úplne zošľahané. Prejavovalo sa to väčšinou vŕzganím pri prejazde všelijakých \"zhupov\" a retardérov, čo som tiež najprv pripisoval tlmičom a vibrovaním kolesa vo zvislej osi, ktoré ale pri sériových kolesách sám nezbadáš, pokiaľ nejde niekto za tebou, kto to sleduje. Takže treba to dať pozrieť niekomu, kto na to vie \"máknuť\"... ale repas na také staré auto...neviem, či sa oplatí... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud máš vymlacenou zad. nápravu ,poznaš to podle toho že při pohledu zezadu to vadné kolo nebude kolmo k vozovce,bude jak naložená tatra,repase nápravy vyjde orientačně kolem osmi tis. kč,mužeš popř. sehnat starší ,tak za tři až čtyři tis.,ale nikdo ti nedá na ni zaruku kolik vydrží,záleží kolik do toho chceš investovat...mužeš použít taky nápravu z 309,ma stejné uložení provedení ,je jen šírší....bouchaní na nerovnostech u zad.nápravy muže být vymlácená guma na tlumiči popř.vadný ,urvaný silemblok uložení zn,většinou ten zadní ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadní náprava - spousta článků na foru, repase okolo 6-7 tis. Kč

Uložení tlumičů - cca 1000 kč - nahoře jsou ložiska, který jsou většinou vymlácený (holt český silnice) ... ale je to furt lepší než ramena, který měním po 40 tkm :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...