Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SPAM od sara2005@hotmail.com s názvem PEUGEOT-CLUB forum


brevla

Recommended Posts

Když mi přišel tento e-mail PEUGEOT-CLUB forum tak jsem si myslel, že nějaké nové informace ale.... zrada něco v angličtině (bohužel neumím anglicky) a po prohlédnutí vlastností je sara2005@hitmail.com tím kdo používá náš club k rozesílání SPAMů. :grr Brevla

Předmět: [PEUGEOT-CLUB forum] NO GOD EXCEPT ALMIGHTY ALLAH AND MOHAMMED (PBUH) RASOOLALLAH IS THE MESSANGER OF ALMIGHTY ALLAH

Obsah: We are Egyptian Islamic Hauchers, we have hauched your web site to let you know, that Islam is a peace full religion for those who respect our Islam, and our Islam can teach a lesson to those who play with Islam or exploite with muslims world sentiments without any reason.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

dneska jsem dostal email a jako odesílatel byl zadanej Peugeot club forum, ale jaký bylo moje překvapení po otevření, bylo tam tohle:

Hi !!!!

Every Body !!!!!!!!!!

How R U ?

We are Egyptian Islamic Hauchers, we have hauched your web site to let you know, that Islam is a peace full religion for those who respect our Islam, and our Islam can teach a lesson to those who play with Islam or exploite with muslims world sentiments without any reason.

Kdopak umí dobře anglicky a správně mi to přeloží? :myslim:myslimnějak tomu moc nerozumim a na druhou stranu se mi to moc nelíbí:(:(

Dostal jste to taky někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...