Sign in to follow this  
Followers 0
brevla

SPAM od sara2005@hotmail.com s názvem PEUGEOT-CLUB forum

14 posts in this topic

Když mi přišel tento e-mail PEUGEOT-CLUB forum tak jsem si myslel, že nějaké nové informace ale.... zrada něco v angličtině (bohužel neumím anglicky) a po prohlédnutí vlastností je sara2005@hitmail.com tím kdo používá náš club k rozesílání SPAMů. :grr Brevla

Předmět: [PEUGEOT-CLUB forum] NO GOD EXCEPT ALMIGHTY ALLAH AND MOHAMMED (PBUH) RASOOLALLAH IS THE MESSANGER OF ALMIGHTY ALLAH

Obsah: We are Egyptian Islamic Hauchers, we have hauched your web site to let you know, that Islam is a peace full religion for those who respect our Islam, and our Islam can teach a lesson to those who play with Islam or exploite with muslims world sentiments without any reason.

Zdravím

dneska jsem dostal email a jako odesílatel byl zadanej Peugeot club forum, ale jaký bylo moje překvapení po otevření, bylo tam tohle:

Hi !!!!

Every Body !!!!!!!!!!

How R U ?

We are Egyptian Islamic Hauchers, we have hauched your web site to let you know, that Islam is a peace full religion for those who respect our Islam, and our Islam can teach a lesson to those who play with Islam or exploite with muslims world sentiments without any reason.

Kdopak umí dobře anglicky a správně mi to přeloží? :myslim:myslimnějak tomu moc nerozumim a na druhou stranu se mi to moc nelíbí:(:(

Dostal jste to taky někdo?

me to prislo 2x. Precet jsem si to a musel se zasmat, jak nekdo muze bejt tak blbej, ze napadne nejakou skupinu lidi a pise o mirumilovnym nabozenstvi... naprosto logicky se moje averze vuci tomuto typu nabozenstvi jeste vic zvetsila.

ty hratky na \"spravnou viru\" nas jednou vyhubi.. :nevim

zdravi bezverec :D.

nadherna zprava...taky mi prisla na mail...kdyz to vezmem pekne do prekladu, tak to znamena kdo nezabiji s nama, zabiji proti nam :) ..jojo..nneni nad mirumilovne nabozenstvi :)))) haha

Původně zaslal: rimmer

neni nad mirumilovne nabozenstvi :)))) haha

Např. ateismus. :super

Taky mi to došlo, ale jaksi jsem to nepochopil a tak to skončilo v koši. :myslim:(:myslim