Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prevodovka u 1,4 hdi


minkáč

Recommended Posts

je to debilni prevodovka...bohuzel bolest peugeotu ... :nevim

dela to i mi ... a to mam kupovane nove auto a najeto only 55Tkm a nejezdim s tim jako ras prave ze na ty synchrony netlacim a nervu to tam kdyz to nejde ... mel jsem 306tku ... uplne to same... kazda recenze na peugeot vytyka nepresne razeni nebo neochotu zaradit rychlostni stupen pri podrazeni a bohuzel se to asi nezmeni ... :D

mam GTi co ma uz 15 let a to razeni je spickove ... na sprintech s tim radim hodne drsne a zadny problem a pri podrazovani taky ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekdy si rikam jak dlouho by ta prevodovka vydrzela kdybych s tim radil ve stylu razeni VW :-) kde das za jedna i ve 30kmh a necitis zadny odpor ... naproti tomu ja za jedna nedam jinak nez ze zastavim. coz je u dieselu problem protoze na dve uz to nerozdycha a za jedna tam nenarvu tak jak debil vzdycky uplne zastavim dam za jedna a rozjedu se ... myslim rychlosti do 10kmh ...:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honza_jT: nepomaha :-) ja uz to neresim pro me peugeot jakkoli mam tuhle znacku rad nakupem 206tky skoncil, necham si akorat GTicko pac to jeste poradny peugeot ... :-) ...dojezdim ji a kdybych tolik neztratil prodejem tak uz davno jezdim v 306tce breaku 1.9D, pohodlnem a prostornem aute s neznicitelnym motorem ... jenze tou dobou kdy bude ta 206tka ojeta uz bude i 2002 306tka stara kara....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...