Sign in to follow this  
Followers 0
minkáč

prevodovka u 1,4 hdi

5 posts in this topic

čaute viete mi prosím niekto poradiť??? idú mi horšie radiť rýchlosti zo 4, stupńa do 3 a z 3 do 2-vojky. Ked ale parkujem z kopca - tak mi idú krásne. nebude to málo oleja v prevodovke??? ak hej tak kade sa to nalieva - lebo som nemohol nájsť kontrolnú skrutku. Díkkk

je to debilni prevodovka...bohuzel bolest peugeotu ... :nevim

dela to i mi ... a to mam kupovane nove auto a najeto only 55Tkm a nejezdim s tim jako ras prave ze na ty synchrony netlacim a nervu to tam kdyz to nejde ... mel jsem 306tku ... uplne to same... kazda recenze na peugeot vytyka nepresne razeni nebo neochotu zaradit rychlostni stupen pri podrazeni a bohuzel se to asi nezmeni ... :D

mam GTi co ma uz 15 let a to razeni je spickove ... na sprintech s tim radim hodne drsne a zadny problem a pri podrazovani taky ne :-)

nekdy si rikam jak dlouho by ta prevodovka vydrzela kdybych s tim radil ve stylu razeni VW :-) kde das za jedna i ve 30kmh a necitis zadny odpor ... naproti tomu ja za jedna nedam jinak nez ze zastavim. coz je u dieselu problem protoze na dve uz to nerozdycha a za jedna tam nenarvu tak jak debil vzdycky uplne zastavim dam za jedna a rozjedu se ... myslim rychlosti do 10kmh ...:roker

honza_jT: nepomaha :-) ja uz to neresim pro me peugeot jakkoli mam tuhle znacku rad nakupem 206tky skoncil, necham si akorat GTicko pac to jeste poradny peugeot ... :-) ...dojezdim ji a kdybych tolik neztratil prodejem tak uz davno jezdim v 306tce breaku 1.9D, pohodlnem a prostornem aute s neznicitelnym motorem ... jenze tou dobou kdy bude ta 206tka ojeta uz bude i 2002 306tka stara kara....