Sign in to follow this  
Followers 0
Dundee

U2U

18 posts in this topic

Původně zaslal: Vvitty

jeden z dusledku napadeni fora egytpskymi hackery...

Přesně tak. Doplním: forum obsahuje funkci pro hromadné odeslání U2U (příp. e-mailu) skupině uživatelů (funkce vhodná např. při úmrtí či narození prezidenta, apod.). Tuto funkci útočník zneužil pro šíření svých myšlenkových pochodů.

Taky mi to přišlo na email a tak jsem to poslal do koše. Jinak mi jde forum a stránky v pohodě. Velký dík patří našim počítačovým expertům v Peugeot clubu.:super:super:super:super:super:super:super:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

to nekdo chytry: a jaky sou dalsi dusledky?

to nekdo jeste chytrejsi: moh by mi nekdo vysvetlit ten vzkaz co prisel dundeemu? rozvoravame vam forum a posilame zpravy, ktere vas nezajimaji, abychom vam ukazali, ze jsme mirumilovni?to na nekoho pusobi?:myslim

Původně zaslal: aka

to nekdo chytry: a jaky sou dalsi dusledky?

Máme novou verzi fora. :)

A doufáme, že jsme zalepili všechny dírky.

Původně zaslal: aka

to nekdo jeste chytrejsi: moh by mi nekdo vysvetlit ten vzkaz co prisel dundeemu? rozvoravame vam forum a posilame zpravy, ktere vas nezajimaji, abychom vam ukazali, ze jsme mirumilovni?to na nekoho pusobi?:myslim

Taky by mě to zajímalo... Ten mail mi došel taky, ale až po tom, co přestalo frčet forum.

Ještě mě tak napadá, nemohl ten výpadek (hacknutí) fora způsobit otevření toho mýho vzkazu (podobně jako je to se zavirovanými maily apod.)? :myslim

jeee, me uz vcera vecer taky, na normalni mejl, to sou hodny kluci ze si vzpomneli....