Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Senzor zpatecky u 206 r.v.2004


kremenak

Recommended Posts

Na šasi převodovky bude spínač (uvidíš 6ti hrannou matici s konektorem pro dva dráty). U 205 je to z přední části pod vzduchovým filtrem. Propojením drátů na tom konektoru vyzkoušíš jestli není chybka ve skřípnutém drátu na cestě k zadním světlům. Jeden drát by měl být (+) dhuhý kostra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to u 309ky taky zlobilo! U mojí 309ky to je velkem pěkně vidět! Já to mam zezhora na převodove, je to jak psal Ladis velká šestihraná matka zlaté barvy s konektorem, myslim, že se to nedá přehlýdnout! Mě ty světla pohasínali a pak nesvítily vůbec, bohužel u mě ten konektor nejde kuchnout, takže se musí vyměnit! Mě se při snaze ho rozebrat podařilo protočit ten plast vevnitř a nějakym zázrakem to fachá, už rok, jinak když sundáš ten konektor a propojíš vývody na tom kabelu tak by zpátečka měla svítit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Blackrider

zdarek mam stejnej problem u 205 uz kdyz jsem koupil to auto tak mi nesvitili ,a kdyz spojim ty dva draty k sobe tak stejnak nesviti spatecky v cem je chyba pomozte?

preruseny draty na ceste k zadnim svetlum, spatny nebo zoxidovany kontakt v zadnich svetlech, praskla zarovka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...