Sign in to follow this  
Followers 0
kremenak

Senzor zpatecky u 206 r.v.2004

11 posts in this topic

Nejde me zpatecka tak se chci zeptat kde je senzor zpatecky, nebo jiny mechanizmus, abych si usetril praci...predem dekuji.:roker

Myslim tim zpatecni vystrazne svetlo...spatne jsem to popsal...prevodovka je v poradku :D

Na šasi převodovky bude spínač (uvidíš 6ti hrannou matici s konektorem pro dva dráty). U 205 je to z přední části pod vzduchovým filtrem. Propojením drátů na tom konektoru vyzkoušíš jestli není chybka ve skřípnutém drátu na cestě k zadním světlům. Jeden drát by měl být (+) dhuhý kostra.

Me to taky zacalo blbnout. Obcas zpatecka sviti, obcas ne.

Peugeot 206SW 1.4HDi, 2003, 65.000km, 4.6l/100km

Budu rad za info kde se ten spinac nachazi.

Diky, Tomas

mě to u 309ky taky zlobilo! U mojí 309ky to je velkem pěkně vidět! Já to mam zezhora na převodove, je to jak psal Ladis velká šestihraná matka zlaté barvy s konektorem, myslim, že se to nedá přehlýdnout! Mě ty světla pohasínali a pak nesvítily vůbec, bohužel u mě ten konektor nejde kuchnout, takže se musí vyměnit! Mě se při snaze ho rozebrat podařilo protočit ten plast vevnitř a nějakym zázrakem to fachá, už rok, jinak když sundáš ten konektor a propojíš vývody na tom kabelu tak by zpátečka měla svítit!

Cidlo zpatecky sem nechal dat nove (neco pres 200,-Kc za material)

Peugeot Domansky Kyje

206SW, 1.4Hdi, 2003

cidlo je umisteny z horni predni strany prevodovky, je to zhruba v mistech pod pakou co za ni taha spojkovy lano

zdarek mam stejnej problem u 205 uz kdyz jsem koupil to auto tak mi nesvitili ,a kdyz spojim ty dva draty k sobe tak stejnak nesviti spatecky v cem je chyba pomozte?

Původně zaslal: Blackrider

zdarek mam stejnej problem u 205 uz kdyz jsem koupil to auto tak mi nesvitili ,a kdyz spojim ty dva draty k sobe tak stejnak nesviti spatecky v cem je chyba pomozte?

preruseny draty na ceste k zadnim svetlum, spatny nebo zoxidovany kontakt v zadnich svetlech, praskla zarovka ...

tak uz spatecky sviti ale nejsem to ja kdo se tu ptal ja mam 205 jsem mel spinavy kontakty u zarovek proto to nesvitilo :papa