Sign in to follow this  
Followers 0
Oliver Riedel

Chlapec nechtěl přijít o body

32 posts in this topic

Síla jako prase!! Upřímně kdybych byl v pozici toho maníka ve 206 co stojí v tom tunelu a takhle do mě najížděl tak vylezu z auta a šel bych ho vytáhnout vlastnoručně a rozkopal bych mu ksicht... Ty cajti mi přišli trochu neschopni. Copak je problém rozmlátit okénko a vytáhnout ho...?

to u sebe nemaji nuz, ze by mu prorizli gumy? :myslim:D nebo banan do vyfuku? :D

chudak ten s tou motorkou, vypada to, ze tam nechal nohu :nevim

no ani nemluv... střílet takové prasata....

Jezdím denně do školy a je jen otázka času než mně nějaký kripl sejme... nedávno mi vjel jeden borec do protisměru (předjížděl přes třetí (muj) pruh ) a pak mi jeden jouda skřížil cestu... Tehdy jsem si říkal, že mně investice do nových brembo brz zachránila...

Děs...

Původně zaslal: MPavel

...

Copak je problém rozmlátit okénko a vytáhnout ho...?

jestli měl na oknech folie a zamkl se, tak to asi problém je...každopádně stát se tohle v Americe, tak tam myslím (zvlášť po tom přejetí motorky) každej policajt vyprázdní dva zasobníky...

Původně zaslal: Tommy306

...

jestli měl na oknech folie a zamkl se, tak to asi problém je...každopádně stát se tohle v Americe, tak tam myslím (zvlášť po tom přejetí motorky) každej policajt vyprázdní dva zasobníky...

Máš pravdu a s USA taky. Když občas koukám na jejich policejní zaběry tak ty se s nima opravdu nemazlí.... Není se čemu divit...

Původně zaslal: Tommy306

...

Máš pravdu a s USA taky. Když občas koukám na jejich policejní zaběry tak ty se s nima opravdu nemazlí.... Není se čemu divit...

Problém rozbít okno u vozidla není, pokud máš čím a víš jak. Taky se divím, proč nepoužili zbraň. Tomto případě by to bylo oprávněné, jelikož se vozidlo dle zákona považuje za zbraň a navíc, tam by útok na veřejného činitele + neuposlechnutí výzvy + poškozování cizí věci atd.... tak tolik zákon! Ale znáte dnešní dobu.................:myslim:myslim:myslim:(:(:(:bojim:bojim:bojim

Taky mi přišli policajti trošku neschopní... Hlavně že je nepřejel...

Původně zaslal: Marcel505

Taky mi přišli policajti trošku neschopní... Hlavně že je nepřejel...

A co myslíš, že by se mu u nás stalo?? dostal by 4 roky a pokud by byl hodný, tak za dva roky by byl už doma.:D:D:D:D:D:D

Nepletu-li se tak britští policisté mimo speciálních zákroků, tzn. na běžné pochůzky nosit střelné zbraně nesmějí (nebo alespoň ještě nedávno nesměli).

Původně zaslal: Gotrek

Nepletu-li se tak britští policisté mimo speciálních zákroků, tzn. na běžné pochůzky nosit střelné zbraně nesmějí (nebo alespoň ještě nedávno nesměli).

Nepleteš se, kolem pochůzkářů jezdí po rajónu jedno auto, ve kterém ty zbraně jsou a na vyžádání kára přijede...

Tahle situace byla trochu jiná, tady měli auta, motorku...

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Gotrek

Nepleteš se, kolem pochůzkářů jezdí po rajónu jedno auto, ve kterém ty zbraně jsou a na vyžádání kára přijede...

Tahle situace byla trochu jiná, tady měli auta, motorku...

Teď se v ve Velké Británii změnily zákony a \"bobíci\" už nemají jen pendrek čili obušek ale i střelnou zbraň. Bohužel:myslim doba se mění a lidé jsou čím dál tím více agresivnější!:myslim:(:grr:roker

Toho pažouta mi bolo ľúto. Ale doprial by som mu ujsť tým poldom. To bolo ako v NFS Most wanted. Nezdalo sa Vam to dosť reálne? Ja si myslím, že to bol nejaký veľký fan tejto hry ako ujsť policajnej nahánačke. :D:D:D

Me to pripadalo strasne hloupe , ale buhvi co mel na svedomi nebo co vezl v aute ze tak utikal .

no dobrý prase.a fíci jako fakt neschopný.měli ho tam na místě rozstřílet na cucky.aspoň by bylo o jednoho debila míň