Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ABS


Mates7.4

Recommended Posts

Ahoj všem.Koupil jsem 406 1,8 16V r.v.2000.Při zapnuti kličku a nastartování se mi rozsvítí nápis an displeji \"ABS FAULT\".Na palubce žadna kontrolka ABS se nerozsvití ani při zapnutí klíčku.Chtěl bych se zeptat jestli někdo nevi co by to mohlo byt nebo jestli nneni nějaka možnost co zkontrolovat nebo udělat sám pro odstranění problemu než se s tim pojede do servisu za těžky prachy.Abych neplatil za něco co jsem si mohl v klidu udělat sám doma.diky moc za info.Zatim čus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusit diagnostiku a uvidíš. Pak napiš jak si dopadl. Snad to nebude nic vážného. Bratr, který má volvo S80 má v háji řídící jednotku pro ABS a nová ve Volvu by vyšla na 11tis. Kč. Nebo ji lze tzv. repasovat a to by vyšlo na 6tis... tak snad nedopadneš jako on.... Vyřešil to tak, že se na to vyprd, jen mu nefunguje ABS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl dneska objedna t na tu diagnostiku.To že nemaj volno až v půlce ledna to je v pohodě,to bych vydržel,ale když na mě vybalil že jenom za napichnutí auta na diag.přistroj a zjištění co s tim vubec je mě přijde na 1500-2000kč to jsem tedy valil bulvy.:oTo je chlapy normální cena?Nebo jenom v Pardubicích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mates7.4

Tak jsem se byl dneska objedna t na tu diagnostiku.To že nemaj volno až v půlce ledna to je v pohodě,to bych vydržel,ale když na mě vybalil že jenom za napichnutí auta na diag.přistroj a zjištění co s tim vubec je mě přijde na 1500-2000kč to jsem tedy valil bulvy.:oTo je chlapy normální cena?Nebo jenom v Pardubicích.

Když mi v Olomouci překódovávali imobilizér za 400,- tak jsem jim řekl ať mi rovnou vyjedou chyby a po pěti minutách načítání jsme to prošli, nepodstatné chyby vymazal a cena zůstala stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normální u některých servisů:aut:aut, kterým bych se raději vyhnul.

Zkus někoho jiného.

Skoro určitě to bude čidlo ABS, asi 2000 Kč.

Možná stačí vyčistit, ale to je malá pravděpodobnost.

Napíchnutí na diagnostiku - rozumná cena je kolem 400 Kč (bez jiné práce), anebo v rámci výměny čidla zdarma (s prací do 3000).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Normální u některých servisů:aut:aut, kterým bych se raději vyhnul.

Zkus někoho jiného.

Skoro určitě to bude čidlo ABS, asi 2000 Kč.

Možná stačí vyčistit, ale to je malá pravděpodobnost.

Napíchnutí na diagnostiku - rozumná cena je kolem 400 Kč (bez jiné práce), anebo v rámci výměny čidla zdarma (s prací do 3000).

no rád bych zkusil ale v Pardubicích a okolí je jenom jeden Peugeot.Ani v HK neni pokud vim.A jinej servis kde dělaj diagnostiku jsem nenašel.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Původně zaslal: Mates7.4

Tak jsem se byl dneska objedna t na tu diagnostiku.To že nemaj volno až v půlce ledna to je v pohodě,to bych vydržel,ale když na mě vybalil že jenom za napichnutí auta na diag.přistroj a zjištění co s tim vubec je mě přijde na 1500-2000kč to jsem tedy valil bulvy.:oTo je chlapy normální cena?Nebo jenom v Pardubicích.

Když mi v Olomouci překódovávali imobilizér za 400,- tak jsem jim řekl ať mi rovnou vyjedou chyby a po pěti minutách načítání jsme to prošli, nepodstatné chyby vymazal a cena zůstala stejná.

to záleží asi na servisu a na tom jak je technik ochotnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mates7.4

Původně zaslal: P607Olda

Normální u některých servisů:aut:aut, kterým bych se raději vyhnul.

Zkus někoho jiného.

Skoro určitě to bude čidlo ABS, asi 2000 Kč.

Možná stačí vyčistit, ale to je malá pravděpodobnost.

Napíchnutí na diagnostiku - rozumná cena je kolem 400 Kč (bez jiné práce), anebo v rámci výměny čidla zdarma (s prací do 3000).

no rád bych zkusil ale v Pardubicích a okolí je jenom jeden Peugeot.Ani v HK neni pokud vim.A jinej servis kde dělaj diagnostiku jsem nenašel.:(

Co na to kolega kremenak? Preci tam musi byt nejaky rozumny servis. Kdysi jsem byl v Tynisti, tam u hlavni cesty, ted uz tam delaji nejen Peugeoty, zkus to tam. Anebo Jestetice. A kdyz to zklame, tak zvu do Zabreha, tam je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mates7.4

Vyzkoušim tu diagnostiku a dm vědět.Ještě by mě zajimalo jak vypada kontrolka ABS?Mě l jsem rozebranou palubku a žadnou kontrolku ABS jsem tam nenašel.Zatim diky ahoj.

Mě se kontrolka ABS na přístrojovce rozsvítí vždy při startování na pár vteřin, a pak zhasne.... Je oranžová s autíčkem jakoby ve smyku //

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mates7.4

Vyzkoušim tu diagnostiku a dm vědět.Ještě by mě zajimalo jak vypada kontrolka ABS?Mě l jsem rozebranou palubku a žadnou kontrolku ABS jsem tam nenašel.Zatim diky ahoj.

Mě se kontrolka ABS na přístrojovce rozsvítí vždy při startování na pár vteřin, a pak zhasne.... Je oranžová s autíčkem jakoby ve smyku //

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...