Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Super Tuning motoru zdarma :o)


destiny

Recommended Posts

Cau vsichni, asi tomu nebudete verit, co se mi stalo. Koupil jsem si 307 2.0HDI a byl jsem strasne otraveny, ze to vubec nejede, ze je to strasne liny. Kazdy mi rikal, ze je to jen ma zhyckanost z benzinovych motoru. Muzu rict, ze jsem z toho byl pekne otraveny a pri predstave, ze si to auto budu muset nechat 3 roky (po dobu leasingu) me naskakovala vyrazka Dal jsem si sraz s uzivatelem MILOU (timto mu dekuji), ktery ma \"stejne\" auto jako ja, aby mi poradil. Ja osobne jsem uplny laik, takze mne absolutne ani nenapadlo za cele 2 mesice, co auto mam, divat se do motoru a neco tam hledat. Mila chtel videt muj motor, protoze ma auto o rok novejsi, nez ja a zjistil, ze jsem cele 2 mesice jezdil s vypadlou hadici od vzduchoveho filtru do motoru na ktere je pripevnena i vaha vzduchu. Hadice byla spadla do motoru a na prvni pohled to nebylo ani moc videt. Takze motor nasaval horky, ridky vzduch a daleko vetsi mnozstvi, nez by mel a to melo za nasledek chudou smes, takze auto pri rozjezdech bylo liny jako ...chro chro :D Pokud bych to mel vyjadrit v procentech, tak to ted jezdi tak o 30% lepe. No, jeste ze jezdim jen po normalnich silnicich a ne po zadnych prasnych cestach, protoze vzduch, ktery sal motor byl nefiltrovany a plny bordelu. Kazdopadne by me zajimalo, ktere pako v tom servisu dotahlo tu svorku od hadice tak blbe, ze vypadla!?!:mad: Ted uz je to jedno a jsem rad, ze to uz jede podle mych predstav. PS: Zase az tak zadara to nebylo, hned v sobotu jsem platil 1000,- pokutu za rychlost na sjezdu z dalnice u Plzne, kde je 80 a ja tam profrcel ve 158km/h, ale policistka, ktera to se mnou vyrizovala, byla asi tak stejne stara jako ja, tak jsme dali rec, kam chodi parit a ze kdyz mi necha papiry, ma u me panaka :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..akorad je to pak asi trochu hlucnejsi. Jezdim hodne po dalnici a celkem postradam 6ty rychlostni stupen, abych snizil otacky. Jezdim pravidlne tak tech 160 - 170 a to ma motor uz neco malo nad 3000 ot/min a celkem bych mu ulevil prerazenim na 6ku, aby nedelal tolik ramusu. Neni to nic hrozneho, ale mohlo by to byt trochu min hlucny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znam spoustu nadsencu, kteri si mysli, ze tuning spociva v tom, jak auto vypada z venku :cool: Pak treba vidis totalne oplastovanou karu, ktre diky tem plastum a doplnkum je tak o tretinu tezsi a kdyz otevres haupnu, tak je tam trinactka motor :D Pro me je dulezite to, jak auto jede a vzhled je az na druhem miste. Proto, pokud bych se poustel do tuningu, tak bych zacal od podvozku, pak pokracoval na motoru a pritlacna kridla a spojlery bych nechal az na konec, kdyz uz bude auto poradne litat. Cetl jsem vybornej clanek na tuning.cz Jmenoval se: \"Fabia vs Favorit\" opravdu doporucuju precist!!! Clanek byl uverejnen 7. ledna 2003, tak pouzijte na serveru www.tuning.cz fulltextove vyhledavani v oblasti clanku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, plastovaci jsou i u nas v Teplicich.. . Osobne se do niceho poustet nebudu. Urcite ne do motoru, uz ma neco za sebou, takze ho nebudu trapit, navic tech 105 koni mi u breaku staci. A tunit T16-ku? Mozna nejaky hezky kridlo, jinak se mi libi! A jezdi taky velice slusne:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...
Napsán autorem destiny

..akorad je to pak asi trochu hlucnejsi. Jezdim hodne po dalnici a celkem postradam 6ty rychlostni stupen, abych snizil otacky. Jezdim pravidlne tak tech 160 - 170 a to ma motor uz neco malo nad 3000 ot/min a celkem bych mu ulevil prerazenim na 6ku, aby nedelal tolik ramusu. Neni to nic hrozneho, ale mohlo by to byt trochu min hlucny.

Slava, konecne se dovidam jaky to ma otacky pri vyssich rychlostech! Fakt to ma jenom neco malo pres 3000 tisice otacek pri 170?? To me prijde hodne slusny, bal jsem se ze tyhle auta s HDi budou \'trpet\' vyssima otackama pri jizde na dalnici... dobry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...