Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pronájem garáže


Oliver Riedel

Recommended Posts

Jaké je vybavení garáže? Je tam el. 220V nebo i mot.proud 380V. Jaké jsou dveře a jaké je zabezpečení. Zkus se zeptat kolik platí jiní za pronájem garáže. Zkus si garáž pronajmout dlouhodobě a nebo zkus, zda by nebylo možno po delší době garáž odkoupit a udělat teď smlouvu o přednostním prodeji nebo smlouvu o díle budoucím. Záleží, pokud budeš něco přidělávat (vypínače apod.). Možná že by šla cena dolů (nájem).Uvidíš sám, jak se domluvíš s majitelem.:myslim:super:papa

[upravil dne 9/12/06 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každém případě je to výhodná investice a to už z důvodu, že to máš blízko bydliště a v garáži nebudeš mít jen auto ale i jiné věci např. jízdní kolo apod.. Hlavně si garáž řádně zabezpečit ale ne zase tak, aby to bylo do očí. To pak je mezi vloupači výzva k její mu zdolání (navštívení). Věř mi, vím co píšu a to platí i u vchodových i bytových dveří!!! Znám to z praxe. Co je moc to i škodí a věř, že v jednoduchosti je krása i síla. Držím ti palce, ať dobře pořídíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vesnici jsem platil za velkou garáž 500 Kč, voda+220, ale nic moc to nebylo, stará a vlhká, kvuli tomu jsem ji pustil, tady ve městě 20 000 obyvatel je běžný za slušnou garáž 1000,- až 1500 Kč. myslim že 800 Kč je slušná cena.

[upravil dne 9/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena mi připadá dobrá, ale zajisti si to radši smlouvou. Jednou jsem takhle měl nájem u jedné starší paní, ústní dohodou, jenže ono jí to tam vlastně už nepatřilo a tak si na druhý měsíc řekla o víc. Že jí řekla dcera, že je to málo apod.

Takže jsem se na to pak vyprdnul, nehledě k tomu, že vždy když jsem tam byl, tak koukala, co tam dělám...

A dveře nestáli taky za nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Marcel505

nehledě k tomu, že vždy když jsem tam byl, tak koukala, co tam dělám...

Co kdyby jsi tam rozebíral kradený auta :D Nebo vařil pervitin :D

Babka byla zvědavá a nebo měla ještě zkušenosti z minulosti, kdy byla členkou PSVB:D:D:D Je pravda, že ústní dohoda je dle zákona taky dohoda, ale pokud k něčemu dojde,tak je lepší vždy mít vše písemně a podepsané. I svědkové nejsou vždy věrohodný:bojim:bojim:(:(:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Mám možnost pronajmout si garáž,zítra si ji jdu prohlídnout,je 200 m od mého bydliště,paní za ni cce 800,- za měsíc,zdá se mi to jako dobrá cena,ale nevím,jestli to třeba není moc.Kolik platíte vy,co garáž máte?

U nás v Púchove máme ceny do 800SK/mes. Inak nová v podzemý paneláka stojí 220 litrov, a na to sa môžem akurát vysra* keď auto ojazdím tak za tie prachy si kúpim druhé ojazdené. Ja to moje mám vonku a zatiaľ si nesťažuje. :D:D

Prachy za prenájom vrazím radšej do nafty.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Marcel505

nehledě k tomu, že vždy když jsem tam byl, tak koukala, co tam dělám...

Co kdyby jsi tam rozebíral kradený auta :D Nebo vařil pervitin :D

Už jí vidím, jak by zjišťovala, co tam vařím a nebo se sháněla, jestli to auto není kradené...

Původně zaslal: Oliver Riedel

Tak jsem to vzdal,myslím,že peníze budu měsíčně dávat na něco jinýho.

To jsme tě tak odradili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...