Sign in to follow this  
Followers 0
detrhomer

klínový řemen help

7 posts in this topic

Lidičky mám problém, pořád mi kmitá klínový řemen a to i přesto, že je vše nové, řemenice, kladky, tlumič vibrací a přád to dělá, ale jen při nízkých otáčkách na volnoběh, při záběru to nedělá, už nevím ,známej mi poradil volnoběžku alternátoru, víte o tom něco?

Původně zaslal: detrhomer

Lidičky mám problém, pořád mi kmitá klínový řemen a to i přesto, že je vše nové, řemenice, kladky, tlumič vibrací a přád to dělá, ale jen při nízkých otáčkách na volnoběh, při záběru to nedělá, už nevím ,známej mi poradil volnoběžku alternátoru, víte o tom něco?

ako ti kmita remen?popis to blizsie.kmita do bokov,hore a dolu alebo ako?nemas nejaku napinaciu kladku trosku ohnutu?remen je ok?

Já to řešim na 2,5 už taky dlouho i ten tlumič jsem dal novej, jediný co by snad pomohlo je fakt hodně ten řemen dopnout, ale co na to zase ložiska v altíku ,servu a atd.?:myslim tak to radši nechávám tak, uvidíme.

kmitá jako když je volnej,nahoru a dolů, ale je řádně dopnutej,tak nevím ještě zkusím změřit,jestli někde něco nehází,nebo není něco šišaté, fakt už nevím

Mě to taky kmitá nahoru a dolu a když jsem to zkoušel tak stačí za běhu lehce zatlačil na tu vyrovnávací kladku a je klid, stačilo by kdyby byla ta pružina toho tlumiče o trošku silnější a už by to asi nekmitalo, už taky vymejšlim jak tam nějakou přidat.:papa:papa

Bohužel to co ten človíček tam popisuje jsem udělal na jaře a teď je výsledek podobnej jako před výměnou a řemen se mi fakt nechce přervávat. Prostě to vypadá , že ta pružina u toho tlumiče je moc slabá a rychle se unavý, už dělám přípravek jak tam přidat další a za pár korun, nechce se mi dávat zase balík za další tlumič.:papa:papa