Lista

Gumové koberce

19 posts in this topic

Vážení majitelé 806ek, sháním gumové koberce. Můžete mi někdo poradit kde je koupit? Nechtěl bych univerzální, ani originál kde stojí jedna řada 1500,-. Koukal jsem na nějakých on-line obchodech a mají jen na Experta, dali by se použít? Děkuji:)

Ahoj.Nedávno to tu někdo řešil.Byl v Rožnově v prodejně ZPV (závody pryžových výrobků).Je to v areálu bývalé Tesly,budova M6.Myslím,že to byl slopperjoe tady v sekci 806.P806

post-0-14109595082213_thumb.jpg

Původně zaslal: Kubis

Ahoj.Nedávno to tu někdo řešil.Byl v Rožnově v prodejně ZPV (závody pryžových výrobků).Je to v areálu bývalé Tesly,budova M6.Myslím,že to byl slopperjoe tady v sekci 806.P806

jojo, tady je to

Na jejich webu pro 806/expert/ullyse/scudo/evasion/... ale nic na miru nevidim, takze se to asi resi na zakazku, ze? Pokud byste nekdo objednaval presne gumove koberce ridic+spolujezdec, tak bych se klidne pridal... Mam textil origo a na zimu pouzivam univerzal gumove, ale nejsem s nimi moc spokojenej.

Vážení majitelé 806ek, sháním gumové koberce. Můžete mi někdo poradit kde je koupit? Nechtěl bych univerzální, ani originál kde stojí jedna řada 1500,-. Koukal jsem na nějakých on-line obchodech a mají jen na Experta, dali by se použít? Děkuji:)

Tady

http://www.agauto.sk/cz/detail/gumove-autokoberce-peugeot-806-1994-2002-15334.html

a jeste tady

http://www.kamishemoto.eu/www-kamishemoto-cz/eshop/2-1-GUMOVE-KOBERCE-PRESNE-VANICKA/48-2-PEUGEOT/5/892-Gumove-koberce-presne-Peugeot-806-1994-2002

[upravil dne 19.10.2011 02:28 od JaninaS]

Já je před týdnem objednal v Rožnově,dopředu je to na dva kusy a dozadu jsem si nechal poslat ten velkej přes celou plochu pod nohama,pošlou ze sady klidně jen předek za 80% celkové ceny,až dorazí vyfotím a dám to sem ale nevím kdy to bude.:myslim

Můžu 806kářům nabídnout přesný gumový koberce se zvýšeným okrajem za 960,- Jsou to dva kusy, jeden velký dopředu a jeden velký dozadu.

Viz. moje nabídka ZDE.

[upravil dne 19/10/11 07:10 od kirkiz]

to kirkiz:

tak ja bych teda mel zajem o ty gumovy koberce na 806.(je to sice na Evasiona,ale pokud tam neni zadny napis tak je to jedno).Zájem,ale mam pouze pokud je předek 1ks a zadek taky 1ks.

Adresa v SZ

Kirkiz prosim tebe jaky je to na udrzbu ten jednodilnej gum.koberec,mam na mysli,kdyz bude brecka tak se musi spatne vyndavat z auta,aniz bych ten sajrajt nenakydal vokolo.:myslim

Tak už je mám ode dneška v autě,sedí to ok ,až budu mít po ruce foták tak to blejsknu,jsou docela pěkně široké,že stačí když jsou na dvě části,alespoň já to tak chtěl,myslím že se to lépe vyklepe od bordelu,

Jen jsem objednal ještě jeden ten long vkuse dozadu pro dědka a on už ho zase najednou nepotřebuje,tak mám jeden koberec dozadu na prodej v tmavě šedé až černé.Novej nepoužitej,zabalenej.

http://www.zpv.cz/obchod/shop/detail.php?UID=390179f1f637d22705e3dac3d2b591ab&idKoberec=11

250,-Kč ,plus poštovné

Kirkiz prosim tebe jaky je to na udrzbu ten jednodilnej gum.koberec,mam na mysli,kdyz bude brecka tak se musi spatne vyndavat z auta,aniz bych ten sajrajt nenakydal vokolo.:myslim

Na vyndavání to asi nebude nic moc. Takhle to vypadá v 807. Spíš to půjde vymetat.

Rkolac podle jakych rozmeru si objednaval gum.koberce,chtel bych jenom dopredu a deleny

Jen jsem objednal ještě jeden ten long vkuse dozadu pro dědka a on už ho zase najednou nepotřebuje,tak mám jeden koberec dozadu na prodej v tmavě šedé až černé.Novej nepoužitej,zabalenej.

http://www.zpv.cz/obchod/shop/detail.php?UID=390179f1f637d22705e3dac3d2b591ab&idKoberec=11

250,-Kč ,plus poštovné[/rquote]

nikdo nechce??není ani špinavej:bacha