Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Násilník


Bohumil

Recommended Posts

Původně zaslal: Blizzard

:grr:grr kdyby se mi takovejhle xindl probeh po aute, tak me odvezou policajti a jeho motorizovanej medik....:grr:grr

z hlediska ceskych zakonu vyjdes lepe, kdyz jeho odvezou havrani... hlavne nezapomenout mu dat do ruky tu lavicku, nebo aspon velkej nuz.

policie nema co vycislovat, od toho jsou odhadci. ale buh vi, jak to ve skutecnosti bylo, mf dnes se posledni dobou lisi od blesku jen tim, ze ma cernobile fotky a mensi titulky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On policajt tam musí uvést nějakou cifru. Podle ní se pak taky daná záležitost kvalifikuje. Nicméně pokud by se to stalo mně, tak by tam policajt prostě napsal můj odhad, a ne takovouhle pitomost. I když, pokud by to dotyčný srovnal na místě... tak za napsanou nižší škodu by mu méně hrozilo. Kdoví jak to bylo, ale pokud to nezacvakal na místě, nechal bych tam napsat min. 30 i u pitomé 205-ky, natož u 406. Stačí to hodit do oceňovacího softu pojišťoven, natož pak ke znalci... ta kapota je relativně prkotina, i když nase*e, ale střecha je ofic. za balík, a se zasaženou střechou cena auta dramaticky klesá - takže proto bych si to nenechal ani v nejmenším líbit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že napsal velmi malou cenu škody. Nevím, co ho k tomu vedlo. Na místě jsem nebyl, ale domnívám se, že tam mohl napsat s čistím svědomím i 20000,-Kč, s tím, že se škoda pozdějším šetření upřesní podle znalce nebo pojišťovny či servisu. O přestupek dle z.č.200/90 Sb. se v žádném případě nemůže jednat. Neviděl jsem ani záznam v televizi, ale dle vašich příspěvků usuzuji o poškozování cizí věci + výtržnictví. To je můj názor.:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani bych se nedivil, kdyby vyklouznul bez trestu! Neviděl jsem to, ale jestli to bylo, jak se píše, tak bych se asi neudržel a tomu hajzlovi něco udělal.

Když mi sestřelili fáčko, tak cajti taky odhadli mojí škodu 8000 a škodu na Golfovi, kterej mě napral 30000, přitom golf měl zasažený jen věci, který se daj lehce vyměnit, já měl celej zadek v tahu, ale pojištovna to naštěstí ohodnotila 3x dráž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: Bohumil

Dokonce to bylo včera večer v TV zprávách.:o Záznam z kamerového systému.

a dostal aspon nakladacku?? zmetek jeden....

Nějakou \"pozaucho\" asi dostal,:potlesk protože ho osádka 406tky \"zpacifikovala\" ještě než stačili přijet měšťáci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa ja by som ho asi prizabil hajzla jedného! nechal by som ho tam ležať na zemi a prešiel mu po rukách aj nohách.

Už mám skúsenosti s preplácaním škody od poistovne keď do môjho auta narazilo druhé. Škoda bola za 8000SK a oni mi poslali 5000SK že aby mi to spravil niekto doma lacnejšie, lebo mi odrátali amortizáciu. Tie poisťovne su tiež pekné kur*y lebo odrabávajú poctivých ľudí. Ak si platíš poistku a urobíš škodu druhému ide to z tvojej poistky. Opačne to platí tiež. Ide o to ale že ja mám s tým len problémy koho zohnať aby to spravil lacno. Potom som bez auta, musím chodiť peši. A od toho druhého si mám žiadať doplatenie súdnou cestou. Tie súdy pracujú celé roky a zaplatiť opravu si musím aj tak sám. Celé tieto prípady sú fakt nepríjemné:nevim:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...