Sign in to follow this  
Followers 0
MJSytic

Kde sehnat oblečení peugeot?

28 posts in this topic

Mám jen dotaz, jestli nevíte, kde by se daly sehnat nějaký hadry s logem peugeot? Myslím tím třeba tričko, mikinu nebo i čepice atd. V e-shopu není nic skladem, takže to je zabitý, ale myslel jsem, že by třeba sám \"peugeot\" něco nabízel?:myslim:nevim

co bejval peugeot na vinohradsky, tak tam urco meli i obleceni, takze bych si myslela, ze bude i jinde....ale to je pro me z centra trochu daleko...

Tady nějaké oblečení mají : Federal Cars Peugeot

www.federalcars.czPraha 4 u metra Chodov :myslim:myslim:myslim:papa

Byl jsem tam před dvěma měsíci a měli tam toho spousty ale ty ceny!!!!!!!!!!!!!!!:myslim:(:(:(:(:o:o:o:o:o:o:bojim:bojim:bojim:xvul

[upravil dne 6/12/06 OK406]

Takže myslíš, že to mám zkusit třeba u Domanskýho? Já jen, že když jsem tam loni byl pro nějaký díly, tak jsem tam nikde z oblečení nic neviděl :myslim

na strankach ma domansky mikinu, vestu, cepici, salu, tak treba bude i neco dalsiho...

Já být tebou, tak bych si počkal, až se rozjede E-shop. Pokud půjdeš k nějakému prodejci Peugeot, připrav si do peněženky hodně bankovek s panem Palackým. Myslím si, že to nebude zrovna levné.

E-shop Peugeot-clubu se tu nedávno řešil, viz:

Původně zaslal: aka

na strankach ma domansky mikinu, vestu, cepici, salu, tak treba bude i neco dalsiho...

A kde si to našla? :o

Původně zaslal: MJSytic

Původně zaslal: aka

A kde si to našla? :o

tutreba jsou stranky domanskeho a pak uz jen zimni prislusentvi...

tutreba jsou stranky domanskeho a pak uz jen zimni prislusentvi...

Jóóó, tak už jsem to taky našel:D. Tak to se tam zítra stavím. Třeba budu mít kliku :o

Děkuju

[upravil dne 6.12.06 MJSytic]

Nejaky obleceni by jsi mel sehnat asi v kazdym Peugeotu. Na ofic. strankach Peugeotu je vyber zbozi z katalogu \"Boutique\": http://www.peugeot.cz/configure/Boutique/

Kazdej vyrobek ma i svy katalogovy cislo, ktery kdyz zadas do katalogu nahradnich dilu, tak ti ho najde (napr. 9665VK - Cepice Golf). :papa

JJ, tak přesně tenhle odkaz mi z peugeotu poslali :D

\"Automobilka Peugeot nabízí zvláště pro své zákazníky a fanoušky speciální kolekci výrobků Peugeot Boutique, v rámci kterého je možno si zakoupit různé předměty s motivy modelové řady Peugeot. Kompletní katalog kolekce Peugeot Boutique naleznete na našich internetových stránkách www.peugeot-lignedestyle.com nebo je k dispozici na všech autorizovaných prodejních místech sítě Peugeot, kde Vám sdělí další informace k jednotlivým výrobkům, a kde si je rovněž můžete objednat. Seznam koncesionářů a obchodních zástupců sítě Peugeot v České republice Vám zasíláme v příloze.

S pozdravem\"

A nebo si sežen na vrakovišti nějakej znak třeba z Boxera a udělej si z něj razítko... Barvy na textil maj skoro v každé drogerce..:super:

na mistni \"znackovou\" nabidku se vyser. koukni na ebay, nabizi tam paradni rally kosile, trika, mikiny, cepice. tady vysolis hromadu hrachu za nakej ubohej hadr jen proto, ze na nem bude logo.

no vidíte, a aka se ani nepochlubila, že uvažovala o spodním prádle s logem Pegi-clubu v novém e-shopu ;)

A teď jsem ji prásknul ! :papa

Původně zaslal: vix

no vidíte, a aka se ani nepochlubila, že uvažovala o spodním prádle s logem Pegi-clubu v novém e-shopu ;)

A teď jsem ji prásknul ! :papa

Si to uuuuplne zvoral!!!tys mel vznest dotaz a ne ze me udelat pradlofila!!!

Mají teď nějaký oblečení u pežota v zimní akci. Některý věci tam byly fakt pěkný. Letáček se dá stáhnout na jejich stránkách.