Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s volnobehem - chcipa motor


iok

Recommended Posts

Původně zaslal: .mycTD

tady:

melo by to byt 9.-Supplementary air device

Jdu si to hodit.. :grr

Jedina hadice, co mi jde do sání, je napojená na odvětrání nalévací nadržky oleje !! (a v podstatě celého motoru) viz foto http://vfr.unas.cz/motorhadice.jpg

nikam mezi rozdělovač a hadice topení přidělat nejde, vzdávám to.. Podotýkám, že jsem ten motor už 3x celý rozebíral a pak zase skládal, kdyby mi zůstalo něco zapojeného, tak bych si toho všiml.. Může mi někdo říct co to mám za motor a jak to funguje??? Grrrr.. Už mě to fakt ser... Stahuju Peugeot EPC, snad tam něco najdu.. (jestli dostahuju..)

Za 1. nemám katalyzátor (a ani dle Haynese ho tento model nemá) ECU je BOSH L3.1 JETRONIC multi point, auto je dovoz F

za 2. nemám lambdu (logické, když není kat.), nejsou ani žádné kabely, co by k lambdě šly..

za 3. žáden krokový motorek a ani žáden elektromagnetický ventil (aspoň o něm nevím a nikde jsem nic takového nenašel..)

za 4. na škrticí klapě je jednoduchy spínač, uakzuje ECU buď že není sešláplý pedál a nebo že je sešláply nadoraz.. i když snímač odpojím (je funkční, měřil jsem ho) tak se vůbec nic neděje a motor jede stále jak jel, bez rozdílu..

za 5. něco volnoběh seřizuje, automatický sytič nebo tak něco, ale jedině podle teplotního snímače, protože nic jiného na mém motoru není.. (v hlavě jsou 2 teplotní čidla, asi pro ECU a teploměr..)

za 6. jediný nezapojený konektor má tři kontakty a je na konci bílého kabelu, který vede odněkud z převodovky nebo spojky (nejde z motoru..)

má někdo tento motor?? Pročítam celou diskusi už týden, ale na nic jsem nepřišel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...