Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ruční brzda


MJSytic

Recommended Posts

Fakt se stydím, ale potřebuju od někoho poradit, kde mám seřídit ruční brzdu na 106. Zkoušel jsem hledat, ale našel jsem jen odkazy na jiný typy - na 106 nic :(

Předpokládám, že to nebude nic složitýho, ale mě se to nechce na autě hledat a chtěl bych jít na jisto :D

Předem díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Dikes moc.. tusim si kupim tu knizku peugeot 106 jak nanej :D

Problem je len v tom ze ja som to uz dakedy pozeral, videl som tie lanka .. ale to vahadlo a nastavovacie prkotinky nie.. snad je to pod nejakym kritom.. zajtra sa na to pozriem tak mi drzte palca :)

este nieco ma napadlo.. nechapem tu cast:

- Pri beziacom motore niekolko krat zoslapneme brzdovy pedal aby se zriadili zadne brzdy- potom motor vypneme

ono to brzdi normalnov noznou brzdou aj na zadnych :o ??? Mozno preto mi to brzdi tak tvrdo - pofotim aj predne kotuce - zdaju sa mi dost zodrate (tak 1mm zarez) - to by to z casti vysvetlovalo..

[upravil dne 3.1.2008 Kakao106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kakao106

este nieco ma napadlo.. nechapem tu cast:

- Pri beziacom motore niekolko krat zoslapneme brzdovy pedal aby se zriadili zadne brzdy- potom motor vypneme

Jasně, pedál ovládá přední kotoučové a zadní bubnové brzdy. Ručka zatahuje (doufám, že nekecám) zadek. Takže máš souběh hlavní brzdy a ruční brzdy na zadek a potřebuješ párkrát prošlápnout pedál aby sis ověřil, že přes pedály je zadek odbržděný a až to budeš seřizovat, že tedy působí jen síla ručky.

A při zapnutém motoru proto, že při vypnutém nefunguje posilovač brzd.

Bych si myslel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rakvajs

tepelny stit konci predtim

U kámošovo Saxa musím ten štít sundavat. Že by to měla 106ka jinak? No možné to je. Na tom Saxu je ze tří kusů. Ten prostřední musím sundat. A asi mě to čeká brzy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...