Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čerpadlo 306


pois

Recommended Posts

306 1.4 i r.v.99 mám problém: pokud jedu trochu rychleji do ostřejší krátké, nebo táhlejší dlouhé zatáčky pak mi zhruba do 200m auto přestane cca na 2-8 vteřin jet a táhnout (jako kdyby čerpdlo nechtělo dávat benzín). Čeradlo jsem měl už rozdělaný sítka jsou čistý, čerpadlo jede jak má, žádný hučení apod. Vložení čerpadla jsem dal jak bylo původně a pořád ten samý problém.

Jde do výše uvedeného typu motoru přehodit lambda sondu z jinných typů??? např 106 1.1i, ......

Borec mi měnil rozvodový řemen na 306 1.9d r.v.99 ale kladku nechal původní. Po výměně řemenu se začlo ozývat hučení z prostoru řemenu. Pravděpodobně přidřený ložisko? Nevím.

Chlapi díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to co popisuješ vypadá že ti pumpa přestane tlačit, kámošovi to dělalo na Saxu VTS 16V, jakmile střihl zatáčku tak hotovo, čerpadlo taky vypadalo vizuálně ok ale nakonec došel k závěru že při tom přetížení přestane tlačit, je možné že se už jednou přidřelo ... každopádně ho vyměnil a měl klid...

no a k tomu dieselu ... nám v peugeotu vyměnili rozvody bez vodní pumpy (čekali jsme že to logicky vymění komplet cena pumpy je v rozvodech pakatel...) a po 40tkm se ozvala s hučením a rachtáním vodní pumpa ... myslím že pokud nevyměnil kladku a hlavně u bazarového auta tak to bude právě ona ... ty díly mají +/- nějakou životnost nad předepsané hodnoty ale nejsou nekonečné ...

[upravil dne 6/12/06 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pois

306 1.4 i r.v.99 mám problém: pokud jedu trochu rychleji do ostřejší krátké, nebo táhlejší dlouhé zatáčky pak mi zhruba do 200m auto přestane cca na 2-8 vteřin jet a táhnout (jako kdyby čerpdlo nechtělo dávat benzín). Čeradlo jsem měl už rozdělaný sítka jsou čistý, čerpadlo jede jak má, žádný hučení apod. Vložení čerpadla jsem dal jak bylo původně a pořád ten samý problém.

Jde do výše uvedeného typu motoru přehodit lambda sondu z jinných typů??? např 106 1.1i, ......

Borec mi měnil rozvodový řemen na 306 1.9d r.v.99 ale kladku nechal původní. Po výměně řemenu se začlo ozývat hučení z prostoru řemenu. Pravděpodobně přidřený ložisko? Nevím.

Chlapi díky za každou radu.

Čerpadlo je možná varianta, předpokládám, že je to verze s plovákem, je pravda, že některá odcházela, chtělo by to jiné na odzkoušení, ale je to raketa, zkus na test najít solidní servis, nehledě na to, že ten může změřit tlak paliva.

Lamdbu nevím, přehodit půjde, ale o hodnotách bych to už netvrdil.

Rozvody, resp. hučení může způsobovat kladka (trval bych na výměně - jsou tam dvě), ale i přepnutý řemen, obojí znamená, že mechanik je debil......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...