Sign in to follow this  
Followers 0
tomson

Palivoměr

5 posts in this topic

Zdar chlapi nemá někdo ukazatel paliva ukazuje mito 1/4 nádrže a mám ji plnou nevíte čim to je že totak blbě ukazuje.

me to taky dela, ale po ujeti nekolika km a projeti par ostrejsich zatacek to \"vyplave\" do plne.. .

Asi plovák, nebo případně ručička. Plovák 205/309D mám, ale ke mně to máš kapku z ruky...

Bud rad, ze ti ukazuje alespon neco. Me v 406-ce pro zmenu rucicka neukazuje nic, pouze kdyz se dostanu na rezervu rosviti se \"hladove oko\" :mad: Takze jezdim podle spotreby: natankuji - vynuluji pocitadlo km a pak se muzu modlit, abych se nesekl pri pocitani spotreby :(

:D:D:D Tak si valím zo služobky a zrazu mi vynecháva motor. Cez kopec bez motoru, zidem z kopca a tam:D:D:D servis PEUGEOT:D:D:D. Pozeráme, skúšame oddelíme filter, fukame do nádrže občas chytí potom zhasne. Skusime priamo na čerpadlo-ide. Tak nádrž je flaška s naftou (sanie aj prepad) na dojazd dobré. Serem sa s tým pol soboty a zistím že plavák je vo valci a tam je dierka, ktorá sa upchala!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: Nedobehnite sa aj vy ak vidíte že je tam 1/4 nádrže paliva a auto nejde. Najmä ak je to prvý krát:mad::mad::mad::mad::mad:Je toblizko infarktu.:D:D:D:D

[Editován dne 4/7/03 igor.sk]

[Editován dne 4/7/03 igor.sk]