Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Benzín nebo Nafta


Trundik

Benzín nebo Nafta  

  1. 1. Benzín nebo Nafta


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

BVA = boite de vitesse automatique

(pro méně chápavé \"automatická převodovka\" :D)

PS: Jinak HDi sou jedny z nejlepších nafťáků, ne-li vůbec nejlepší, na trhu (kultivovanej a tichej chod, nízká spotřeba, nízký emise,...). Takže když už ne tenhle nafťák, tak už nevím kerej. Zajímavý je, že se tu \"přemnožili\" zastánci benzínu, ale v jednotlivých vláknech z \"podpisů\" dedukuju, že minimálně u novějších aut (307, 407) sáhne každej spíš po naftě. Čím to asi bude??

[upravil dne 8.12.06 Ferin007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze ty novy pezotacky benziny mi prijdou nemastne neslane a jsou v podstate uz 10 let stejne.

To neni jako TFSI u WV, nebo to co se dava do BMW, Honda s V-TEC posledni generace, MIVEC u mitsu...

To neni jak driv byl V6, Mi16, T16 a i ten klasickej 8v preplnovanej dvoulitr, a ten dvoulitr s primym vstrikovanim benzinu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

Původně zaslal: Petano

Tak to udelam rad protoze tech naftovych aut se 110 konovym motorem po meste za sest moc nejezdi. A nebo jsou to male auticka.

Tak to jsem rád, že patřím mezi těch několik málo vyjímek, protože dlouhodobá spotřeba je 5.7 a po městě jezdím většinou. A malé autíčko zrovna nemám... :aut

ale po meste za 6 nejezdis ... spis bych rekl tak za 7 a mimo mesto za 4 - 5 tak se to pak srovna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak taky neco pridam...

106ka 1.4 benzin

206ka 1.4 HDi

jezdim s obema tak nejak nastejno. Jediny poznatek co mam, ze 106ka je zivejsi, i kdyz ma mensi vykon u kroutici moment, no, taky je lehci ze

s obema jezdim za stejno, neco kolem 6 litru, takze nevim, i kdyz je pravda, ze s 206kou jsem jeden cas jezdiln i za pet.... no, zalezi na stylu jizdy.

Ale bych pravdu rekl, preferuji benzin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...