Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nastavenie svetiel


jozo66

Recommended Posts

pin 1 na moturku spojit s pinem 3B na prepinaci svetel v kabine, pin 2 s pinem 5B a pin 3 s pinem 1B

z 3B vede drat 661, z 5B 662 a z 1B drat 663

na 2B je privedeno +12V dratem PC5B a na 4B je privedena kostra dratem M66

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vyskusam.Ten prepinac svetiel dufam ze myslis prepinac polohy svetiel 0,1,2,3.A este sa spytam ci nevies ako otestujem motorcek ci je OK ked som si neni isty ci mam k svetlam vyvedene spravne draty.Bol tam meneni predok a neviem ci moj predchodca to spravne nakabloval.Myslim nieco ako napr. na pin1 +12V,na pin2 kostra ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
Původně zaslal: kuboSE

cafte a nahodou neviete ako su zapojene tie svetla na 406??? a ako sa daju este inac nastavit okrem tejto elektriky??: lebo jedno svetlo mi strasne svieti do hora a potrebujem ho dako nastavit do dola ale elektricky to uz nejde :myslim

A zkontroluj si před seřizováním jestli je správně zacvaknutý táhlo motorku, já ho měl sundanej a když jsem ho dal zpět tak mi světlo svítilo uplně jinam protože nebyl ten konec zacvaknutej jak má
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tím vyvlíknutím jsem si užil své. Nakonec to dopadlo tak, že jsem musel vytáhnout světlo ven a udělat to mimo auto. Pakárna s moc málo místem. Tady máš malý návod, jak postupovat, ale připomínám, že mám 206 s 2x H7.

Než vyndáš motorky ven, nastav na ovladači nejvyšší polohu světel, vyndej motorky, imbusem to ještě kousek povystrč, jak to nevíc půjde. Vyndej ven žárovičku, strč tam prsty jedný ruky a parabolu přitáhni až k sobě a drž. Vezmi motorek a spodem kuličku podvlíkni do protikusu, není k tomu potřeba vůbec žádné násílí Pozor , zapadne tam pěkně sama. Potom nandej žárovičky, ovladačem sklop světla dolů a jeď na STK, kde Ti je za pár korun seštělují , u nás zadara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takze ziarovka je urcite dobre osadena lebo H7 tam ma taky zarez a inac sa teda neda ani osadit, ten motorcek pokial viem ano ma imbus alebo aj krizovym skrutkovacom sa da nastavit ale to je len ked nemas elektricke nastavenie a ked teda zatazis auto no a potom som este nasiel jednu skrutku na boku svetla pri blatniku tiez ma myslim imbus ale aj kriz tak sa pitam ci sa to da nastavit aj tymto???:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že ne. Protože jak jsem byl na STK po výměně motorku na seřízení, tak to dal ovladačem v autě do základní polohy a imbusem na motorku seřídil světla. On ten motorek funguje asi takto. Pokud točíš imbusem, pohybuje se celý vnitřek motorku i s tyčinkou, která ovládá parabolu ve světle. Tím nastaví základní seřízení světel. No a pokud motorek ovládáš z kabiny, pohybuje se jen ta tyčinka a ta zvedá a spouští parabolu. Já měl na motorku ulomenou kuličku na konci té tyčinky, takže parabola byla spadnutá dolů a viděl jsem hov... Žádné jiné nastavení krom těch dvou imbusů jsem tam nenašel, ale mluvím o světlech na 206.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...