Api

Ovládání klimatizace

9 posts in this topic

Měl bych dotaz i když odpověd asi tuším, mám toto ovládání klimatizace obr.1 a chtěl bych ho vyměnit za obr.2 samozřejmě za předpokladu,že bude stejný konektor,což zatím nevím. Myslíte si ´´pude to´´?? to druhy klima se dává do pažouta a do citrona :myslim

post-0-1410959503909_thumb.jpg

Hmm, nevim, ale podle fotek bych tipoval, ze na prvnim obrazku je ovladani teploty a klapek mechanicke, zatimco na druhem elektricke. V tom by byl problem.

Taky si myslím, že na prvním obrázku je ovládání ruční tjz. lanky apod. a na druhém je ovládáno servomotorky. A navíc je tam i displej. Nevím, zda by to šlo vůbec napojit. :myslim:myslim:myslim

Zbytečná práce. Opravdu bys tam musel namontovat ty servomotorky, také čidlo vnitřní teploty a spoustu elektriky. Je to spousta problémů, které teď ani neodhadneš.

Raději se ještě pár let těš a příště kup auto s auto-matikou.

Původně zaslal: P607Olda

Zbytečná práce. Opravdu bys tam musel namontovat ty servomotorky, také čidlo vnitřní teploty a spoustu elektriky. Je to spousta problémů, které teď ani neodhadneš.

Raději se ještě pár let těš a příště kup auto s auto-matikou.

Hm hm já jsem to tušil jenom sem doufal,že mě moje tušení někdo vyvrátí. nepotěšil si mě :(

Co se ti nelíbí na ovládání tvé klimatizace? Tak pravou rukou budeš muset holt regulovat.:myslim:myslim:D:D:D

Ten spodní panel je na dvouzonovou automatickou klimu 207,307 facel. s posledním multiplexem CAN CAN a s ničím jiným to nerozchodíš, ztráta času se s tím zabývat.

Původně zaslal: OK406

Co se ti nelíbí na ovládání tvé klimatizace? Tak pravou rukou budeš muset holt regulovat.:myslim:myslim:D:D:D

No neříkám ,ze se mi nelíbí ale ta druhá je hezčí :D:D