Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

změna přezdívky


Devilstorm306

Recommended Posts

Devilstorm: mně osobně se můj nick taky nezamlouval ... taky jsem nečekal, že někdy budu jezdit na nějaké Peugeot srazy. Prostě jsem potřeboval rychle jenom jednu odpověď a někdo s nickem Neo už byl registrovaný, \"Marty\" taky, tak jsem k Neovi vláknul navíc \"N\" a vznikl jsem :D. Taky mi to nesedělo, když mi tak lidi oslovovali, ale už jsem si na to zvyknul a myslím, že lidi z PC mě tak znají. Nejinak je tomu u tebe. Myslím, že většina tě už jako Devilstorma bere. Změna nicku je dobrá možná pro někoho, kdo ještě neni známej (nejezdí na srazy) anebo jako byl případ Bohouše 205 GTI, kterej si změnil jenom to \"205 GTI\". To jenom můj názor k věci ... samozřejmě si klidně NICK nech změnit... :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Neon

VOJTA nebude ... to by mi vedení určitě nepovolilo :roker ... takže máte smůlu ... :D

tak na to bacha, vedeni je v tehle vecech vetsinou desne skodoliby....:D:D:Da admini taky:D:D

No to jo, někde jsem tady viděl Klubovou Drbnu, jen si nějak nemůžu vzpomenout kde:myslim:myslim:myslim:aut:aut:aut:D:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Neon

VOJTA nebude ... to by mi vedení určitě nepovolilo :roker ... takže máte smůlu ... :D

tak na to bacha, vedeni je v tehle vecech vetsinou desne skodoliby....:D:D:Da admini taky:D:D

No to jo, někde jsem tady viděl Klubovou Drbnu, jen si nějak nemůžu vzpomenout kde:myslim:myslim:myslim:aut:aut:aut:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Neon

VOJTA nebude ... to by mi vedení určitě nepovolilo :roker ... takže máte smůlu ... :D

tak na to bacha, vedeni je v tehle vecech vetsinou desne skodoliby....:D:D:Da admini taky:D:D

No to jo, někde jsem tady viděl Klubovou Drbnu, jen si nějak nemůžu vzpomenout kde:myslim:myslim:myslim:aut:aut:aut:D:D:D:D:D:D

Máš recht,to jsem taky zaznamenal...se to tu kdesi mihlo:D:aut:mrk Možná by to věděla naše milá Aka,zkus se jí zeptat:myslim:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

já bych jí tu přezdívku (bejt adminem) přišil natrvalo....:D:D:D:D:aut

...už si kopu hrob :D:D

Jsem pro jí povýšit na Klubovou Drbnu:myslim:myslim:super:super:D:D:D:D Co ty nato admine:myslim:myslim:myslim:myslim Dáme hlasovat:myslim:myslim:myslim:super:D:D:D:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...